WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Anderlecht Bruksela - AS Saint-Etienne na żywo

Data:08.12.2016, godz. 18:00 GMT
Miejsce spotkania: Constant Vanden Stock
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Anderlecht Bruksela
AS Saint-Etienne
razem głosów:
Mecz pomiędzy Anderlecht Bruksela a AS Saint-Etienne odbędzie się 08.12.2016 o godzinie 17:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Constant Vanden Stock. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale Club RTL, Play Sports 1, Arena Sport 4, W9, beIN Sports 1, Eurosport Norway, Canal+ Sport, ESPN3. Transmisja w internecie dostępna jest na: ESPN Play Argentina, Klik SPORT, Dplay Denmark, beIN SPORTS Connect S.P., beIN SPORTS CONNECT Canada, TeleClub Sport Live, Sky Go Deutschland , Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Belgia Club RTL ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Play Sports 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja W9
beIN Sports 1
Norwegia Eurosport Norway ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA ESPN3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-12-08 18:00 Koniec UEF RSC Anderlecht 2 : 3 AS Saint-Etienne
2016-09-29 19:05 Koniec UEF AS Saint-Etienne 1 : 1 RSC Anderlecht

Ostatnie mecze

2017-03-16 20:05 Koniec UEF APOEL Nikozja
1 : 0
2017-03-12 13:30 Koniec PRO Waasland-Beveren
3 : 0
2017-03-09 18:00 Koniec UEF APOEL Nikozja
1 : 0
2017-03-04 19:00 Koniec PRO Mechelen
2 : 3
2017-02-26 17:00 Koniec PRO KRC Genk
2 : 0
2017-02-23 18:00 Koniec UEF Zenit St Petersburg
1 : 3
2017-02-19 17:00 Koniec PRO Oostende
4 : 1
2017-02-16 20:05 Koniec UEF Zenit St Petersburg
2 : 0
2017-02-12 13:30 Koniec PRO Zulte Waregem
4 : 2
2017-02-03 19:30 Koniec PRO Sporting Lokeren
0 : 0
2017-03-19 16:00 Koniec LIG Dijon FCO 1 : 0
2017-03-12 14:00 Koniec LIG FC Metz 2 : 2
2017-03-04 19:00 Koniec LIG SC Bastia 0 : 0
2017-02-26 14:00 Koniec LIG SM Caen 0 : 1
2017-02-22 17:00 Koniec UEF Manchester United 0 : 1
2017-02-19 16:00 Koniec LIG Montpellier HSC 1 : 2
2017-02-16 20:05 Koniec UEF Manchester United 0 : 3
2017-02-12 16:00 Koniec LIG FC Lorient 4 : 0
2017-02-08 18:00 Koniec LIG OGC Nice 0 : 1
2017-02-05 20:00 Koniec LIG Olympique Lyon 2 : 0

Statystyki drużyn

RSC ANDERLECHT AS SAINT-ETIENNE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
2 1 3 wygrane 1 2 3
0 2 2 remisy 2 1 3
1 0 1 porażki 0 0 0
11 5 16 bramki zdobyte 2 6 8
5 3 8 bramki stracone 1 4 5
3.67 1.67 2.67 śr. bramek zdob. 0.67 2.00 1.33

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Łukasz Teodorczyk 5
2 Stanciu Nicolae 4
3 Acheampong Frank 3
4 Tielemans Youri 3
5 Bruno Massimo 2
Lp. Strzelcy Bramki
1 Søderlund Alexander 2
2 Berič Robert 2
3 Monnet-Paquet Kevin 1
4 Tannane Oussama 1
5 Roux Nolan 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3