Panathinaikos AO - Ajax Amsterdam na żywo

Data:15.09.2016, godz. 19:05 GMT
Miejsce spotkania: Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Panathinaikos AO
Ajax Amsterdam
razem głosów:
Mecz pomiędzy Panathinaikos AO a Ajax Amsterdam odbędzie się 15.09.2016 o godzinie 17:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport ESPN, Play Sports 2, Klik SPORT, beIN Sports MAX 8, OTE Sport 3, Movistar+, RTL 7, Eurosport 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: ESPN Play Argentina, beIN Sports Connect Australia, Dplay Denmark, Sky Go Deutschland , Watch ESPN. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Argentyna ESPN Play Argentina ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Dplay Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Sky Go Deutschland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Watch ESPN

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Anglia BT Sport ESPN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Belgia Play Sports 2
Chorwacja Klik SPORT
Francja beIN Sports MAX 8 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja OTE Sport 3
Hiszpania Movistar+
Holandia RTL 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport ESPN
Polska Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-09-15 19:05 Koniec UEF Panathinaikos 1 : 2 AFC Ajax
2015-07-10 17:30 Koniec CLF Panathinaikos 0 : 2 AFC Ajax

Ostatnie mecze

2016-09-24 17:30 Koniec SUP Panetolikos
0 : 0
2016-09-18 13:00 Koniec SUP PAS Giánnina
4 : 0
2016-09-15 19:05 Koniec UEF AFC Ajax
1 : 2
2016-09-10 17:30 Koniec SUP Levadiakos
3 : 0
2016-08-25 17:00 Koniec UEF Brøndby IF
1 : 1
2016-08-18 18:00 Koniec UEF Brøndby IF
3 : 0
2016-08-11 17:00 Koniec CLF Omonia Nicosia
0 : 3
2016-08-04 17:00 Koniec UEF AIK
2 : 0
2016-07-28 18:00 Koniec UEF AIK
1 : 0
2016-07-20 18:00 Koniec CLF PEC Zwolle
4 : 0
2016-09-24 17:45 Koniec ERE PEC Zwolle 5 : 1
2016-09-21 18:45 Koniec KNV Willem II Tilburg 5 : 0
2016-09-18 14:45 Koniec ERE Heracles Almelo 2 : 0
2016-09-15 19:05 Koniec UEF Panathinaikos 2 : 1
2016-09-11 14:45 Koniec ERE Vitesse Arnheim 1 : 0
2016-08-28 12:30 Koniec ERE Go Ahead Eagles 3 : 0
2016-08-24 18:45 Koniec CHA Rostov 1 : 4
2016-08-20 17:45 Koniec ERE Willem II Tilburg 1 : 2
2016-08-16 18:45 Koniec CHA Rostov 1 : 1
2016-08-13 17:45 Koniec ERE Roda Kerkrade 2 : 2

Statystyki drużyn

PANATHINAIKOS AFC AJAX
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 0 1 rozegrane 0 1 1
0 0 0 wygrane 0 1 1
0 0 0 remisy 0 0 0
1 0 1 porażki 0 0 0
1 0 1 bramki zdobyte 0 2 2
2 0 2 bramki stracone 0 1 1
1.00 0.00 1.00 śr. bramek zdob. 0.00 2.00 2.00

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Marcus Berg 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Bertrand Traoré 1
2 Jairo Riedewald 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
1 : 2
(1:1)
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Feyenoord 1 1 0 0 1:0 3
2 Fenerbahce 1 0 1 0 1:1 1
3 Zorya Luhansk 1 0 1 0 1:1 1
4 Manchester United 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 1 1 0 0 2:1 3
2 Olympiakos Pireus 1 1 0 0 1:0 3
3 Astana 1 0 0 1 1:2 0
4 BSC Young Boys 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 1 1 0 0 3:1 3
2 Mainz 05 1 0 1 0 1:1 1
3 Saint-Etienne 1 0 1 0 1:1 1
4 Gabala 1 0 0 1 1:3 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 1 1 0 0 4:3 3
2 AZ Alkmaar 1 0 1 0 1:1 1
3 Dundalk 1 0 1 0 1:1 1
4 Maccabi Tel Aviv 1 0 0 1 3:4 0
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Austria Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Roma 1 0 1 0 1:1 1
3 Viktoria Plzen 1 0 1 0 1:1 1
4 Astra Giurgiu 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rapid Wien 1 1 0 0 3:2 3
2 Sassuolo 1 1 0 0 3:0 3
3 Athletic Bilbao 1 0 0 1 0:3 0
4 KRC Genk 1 0 0 1 2:3 0
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 1 1 0 0 2:1 3
2 Celta Vigo 1 0 1 0 1:1 1
3 Standard Liege 1 0 1 0 1:1 1
4 Panathinaikos 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 1 1 0 0 1:0 3
2 KAA Gent 1 0 1 0 1:1 1
3 Sporting Braga 1 0 1 0 1:1 1
4 Konyaspor 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krasnodar 1 1 0 0 1:0 3
2 Schalke 04 1 1 0 0 1:0 3
3 OGC Nice 1 0 0 1 0:1 0
4 RB Salzburg 1 0 0 1 0:1 0
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 1 0 1 0 0:0 1
2 PAOK 1 0 1 0 0:0 1
3 Qarabag Agdam 1 0 1 0 2:2 1
4 Slovan Liberec 1 0 1 0 2:2 1
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hapoel Be'er Sheva 1 1 0 0 2:0 3
2 Southampton 1 1 0 0 3:0 3
3 Inter 1 0 0 1 0:2 0
4 Sparta Praha 1 0 0 1 0:3 0
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 1 1 0 0 2:0 3
2 Villarreal CF 1 1 0 0 2:1 3
3 Steaua Bucuresti 1 0 0 1 0:2 0
4 Zurich 1 0 0 1 1:2 0
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Haris Medunjanin Maccabi Tel Aviv 2
2 Charlie Austin Southampton 2
3 Leon Bailey KRC Genk 2
4 Milan Baroš Slovan Liberec 1
5 Diego Perotti Roma 1
6 Igor De Camargo APOEL Nicosia 1
7 Bertrand Traoré AFC Ajax 1
8 Jan Sykora Slovan Liberec 1
9 Giuliano Zenit St Petersburg 1
10 Nemanja Maksimović Astana 1
11 Marcus Berg Panathinaikos 1
12 Rashad Sadygov Qarabag Agdam 1
13 Maurício Zenit St Petersburg 1
14 Stijn Wuytens AZ Alkmaar 1
15 Jairo Riedewald AFC Ajax 1
16 Miguel Marcos Qarabag Agdam 1
17 Luka Đorđević Zenit St Petersburg 1
18 Ciaran Kilduff Dundalk 1
19 Danijel Miličević KAA Gent 1
20 Stefan Schwab Rapid Wien 1
21 Aleksandr Kokorin Zenit St Petersburg 1
22 T. Vilhena Feyenoord 1
23 Andre Almeida Pinto Sporting Braga 1
24 Joelinton Rapid Wien 1
25 Abdul Baba Rahman Schalke 04 1
26 Vidar Kjartansson Maccabi Tel Aviv 1
27 Jay Rodriguez Southampton 1
28 Cheick Diabaté Osmanlispor 1
29 Gregoire Defrel Sassuolo 1
30 Bagaliy Dabo Gabala 1
31 Joãozinho Krasnodar 1
32 Aminu Umar Osmanlispor 1
33 Matteo Politano Sassuolo 1
34 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 1
35 Alexandre Pato Villarreal CF 1
36 Lirola Kosok Pol Sassuolo 1
37 Diego Capel Trinidad RSC Anderlecht 1
38 Jonathan Dos Santos Villarreal CF 1
39 Dmytro Grechyshkin Zorya Luhansk 1
40 Alexander Grünwald Austria Wien 1
41 Armando Sadiku Zurich 1
42 Simon Thorup Kjær Fenerbahce 1
43 Raphael Holzhauser Austria Wien 1
44 Mathieu Dossevi Standard Liege 1
45 Robert Berič Saint-Etienne 1
46 Denis Alibec Astra Giurgiu 1
47 Giuseppe Rossi Celta Vigo 1
48 Niko Bungert Mainz 05 1
49 Kevin Friesenbichler Austria Wien 1
50 Facundo Ferreyra Shakhtar Donetsk 1
51 E. Cambiasso Olympiakos Pireus 1
52 Cristian Săpunaru Astra Giurgiu 1
53 Maor Bar Buzaglo Hapoel Be'er Sheva 1
54 Marek Bakoš Viktoria Plzen 1
55 Vinicius APOEL Nicosia 1
56 Miguel Vitor Hapoel Be'er Sheva 1