Ajax Amsterdam - Celta Vigo na żywo

Data:03.11.2016, godz. 20:05 GMT
Miejsce spotkania: Amsterdam ArenA
Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki: Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?

Ajax Amsterdam
Celta Vigo
razem głosów:
Mecz pomiędzy Ajax Amsterdam a Celta Vigo odbędzie się 03.11.2016 o godzinie 19:05 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Amsterdam ArenA. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale beIN Sports Arabia 2 HD, BT Sport ESPN, SuperSport 2 Africa, FOX Sports 2 Cono Sur, Sky Go Deutschland, Play Sports 2, 6'eren, beIN Sports MAX 7, Fox Sports 3, RTL 7, eir Sport 2, TSN4, TeleClub Sport Live, Sport TV2, Sky Calcio 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN Sports Connect Australia, NTV+ Sport Online, Klik SPORT, Movistar+, beIN SPORTS Connect S.P., TeleClub Sport Live, Fox Soccer 2GO USA. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Australia beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat NTV+ Sport Online ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Klik SPORT ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Movistar+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN SPORTS Connect S.P. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria TeleClub Sport Live
USA Fox Soccer 2GO USA ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Algieria beIN Sports Arabia 2 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia BT Sport ESPN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Angola SuperSport 2 Africa
Argentyna FOX Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sky Go Deutschland
Belgia Play Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania 6'eren ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja beIN Sports MAX 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Fox Sports 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
RTL 7 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia eir Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada TSN4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy TeleClub Sport Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Sky Calcio 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Bezpośrednie mecze

2016-11-03 20:05 Koniec UEF AFC Ajax 3 : 2 Celta Vigo
2016-10-20 17:00 Koniec UEF Celta Vigo 2 : 2 AFC Ajax
2003-11-04 16:00 Koniec UEF Celta Vigo 3 : 2 AFC Ajax
2003-10-22 15:00 Koniec UEF AFC Ajax 1 : 0 Celta Vigo

Ostatnie mecze

2016-11-27 13:30 Koniec ERE SC Heerenveen
1 : 0
2016-11-24 18:00 Koniec UEF Panathinaikos
2 : 0
2016-11-20 13:30 Koniec ERE NEC Nijmegen
5 : 0
2016-11-06 13:30 Koniec ERE AZ Alkmaar
2 : 2
2016-11-03 20:05 Koniec UEF Celta Vigo
3 : 2
2016-10-29 18:45 Koniec ERE Excelsior Rotterdam
1 : 0
2016-10-26 16:30 Koniec KNV Kozakken Boys
6 : 1
2016-10-23 12:30 Koniec ERE Feyenoord
1 : 1
2016-10-20 17:00 Koniec UEF Celta Vigo
2 : 2
2016-10-16 14:45 Koniec ERE ADO Den Haag
2 : 0
CELTA VIGO
2016-11-30 20:00 Koniec COP UCAM Murcia 1 : 0
2016-11-27 17:30 Koniec PRI Granada CF 3 : 1
2016-11-24 18:00 Koniec UEF Standard Liege 1 : 1
2016-11-19 17:30 Koniec PRI Eibar 0 : 1
2016-11-06 15:15 Koniec PRI Valencia CF 2 : 1
2016-11-03 20:05 Koniec UEF AFC Ajax 2 : 3
2016-10-30 19:45 Koniec PRI Las Palmas 3 : 3
2016-10-23 10:00 Koniec PRI Deportivo La Coruña 4 : 1
2016-10-20 17:00 Koniec UEF AFC Ajax 2 : 2
2016-10-16 18:45 Koniec PRI Villarreal CF 0 : 5

Statystyki drużyn

AFC AJAX CELTA VIGO
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 2 5 rozegrane 3 2 5
3 1 4 wygrane 1 0 1
0 1 1 remisy 2 1 3
0 0 0 porażki 0 1 1
6 4 10 bramki zdobyte 5 3 8
2 3 5 bramki stracone 3 4 7
2.00 2.00 2.00 śr. bramek zdob. 1.67 1.50 1.60

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Dolberg Kasper 2
2 Younes Amin 2
3 Ziyech Hakim 2
4 Traore Bertrand 1
5 Tete Kenny 1
CELTA VIGO
Lp. Strzelcy Bramki
1 Aspas Iago 2
2 Guidetti John 2
3 Wass Daniel 1
4 Fontas Andreu 1
5 Orellana Fabian 1
KOMENTARZE
0
ZAKOŃCZONY
3 : 2
(1:0)
CELTA VIGO
Rozwiń szczegóły
Piłka nożna - Liga Europy
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce 5 3 1 1 7:6 10
2 Manchester United 5 3 0 2 10:4 9
3 Feyenoord 5 2 1 2 3:6 7
4 Zorya Luhansk 5 0 2 3 2:6 2
Europa League playoff
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nicosia 5 3 0 2 6:6 9
2 Olympiakos Pireus 5 2 2 1 7:4 8
3 BSC Young Boys 5 1 2 2 4:4 5
4 Astana 5 1 2 2 5:8 5
Europa League playoff
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 RSC Anderlecht 5 3 2 0 14:5 11
2 Saint-Etienne 5 2 3 0 5:3 9
3 Mainz 05 5 1 3 1 6:10 6
4 Gabala 5 0 0 5 5:12 0
Europa League playoff
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 5 5 0 0 15:5 15
2 AZ Alkmaar 5 1 2 2 3:8 5
3 Dundalk 5 1 1 3 4:6 4
4 Maccabi Tel Aviv 5 1 1 3 5:8 4
Europa League playoff
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Roma 5 3 2 0 16:7 11
2 Astra Giurgiu 5 2 1 2 7:10 7
3 Austria Wien 5 1 2 2 9:11 5
4 Viktoria Plzen 5 0 3 2 4:8 3
Europa League playoff
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 5 3 0 2 11:9 9
2 Athletic Bilbao 5 3 0 2 9:10 9
3 Sassuolo 5 1 2 2 9:9 5
4 Rapid Wien 5 1 2 2 6:7 5
Europa League playoff
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AFC Ajax 5 4 1 0 10:5 13
2 Standard Liege 5 1 3 1 7:5 6
3 Celta Vigo 5 1 3 1 8:7 6
4 Panathinaikos 5 0 1 4 3:11 1
Europa League playoff
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Shakhtar Donetsk 5 5 0 0 17:3 15
2 Sporting Braga 5 1 3 1 7:7 6
3 KAA Gent 5 1 2 2 8:13 5
4 Konyaspor 5 0 1 4 2:11 1
Europa League playoff
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Schalke 04 5 5 0 0 9:1 15
2 Krasnodar 5 2 1 2 7:6 7
3 RB Salzburg 5 1 1 3 4:6 4
4 OGC Nice 5 1 0 4 3:10 3
Europa League playoff
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Fiorentina 5 3 1 1 13:5 10
2 Qarabag Agdam 5 2 1 2 6:10 7
3 PAOK 5 2 1 2 5:6 7
4 Slovan Liberec 5 1 1 3 7:10 4
Europa League playoff
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praha 5 4 0 1 7:4 12
2 Southampton 5 2 1 2 5:3 7
3 Hapoel Be'er Sheva 5 2 1 2 5:5 7
4 Inter 5 1 0 4 5:10 3
Europa League playoff
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor 5 2 1 2 8:7 7
2 Villarreal CF 5 1 3 1 7:7 6
3 Steaua Bucuresti 5 1 3 1 4:5 6
4 Zurich 5 1 3 1 5:5 6
Europa League playoff
Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy
Faza grupowa
Drużyna Bramki
1 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
2 De Paula Giuliano Zenit St Petersburg 5
3 Teodorczyk Lukasz RSC Anderlecht 5
4 Džeko Edin Roma 5
5 Babacar Khouma Fiorentina 4
6 Kalinić Nikola Fiorentina 4
7 Kokorin Aleksandr Zenit St Petersburg 4
8 Bailey Leon KRC Genk 4
9 Hoarau Guillaume BSC Young Boys 4
10 Belfodil Ishak Standard Liege 3
11 Milicevic Danijel KAA Gent 3
12 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor 3
13 Ramos Joao Natailton Krasnodar 3
14 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
15 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
16 Ferreyra Facundo Shakhtar Donetsk 3
17 Sebá Olympiakos Pireus 3