Turk Telekom - Śląsk Wrocław na żywo

Data:16.12.2015, godz. 16:45 GMT
Miejsce spotkania: Ankara Arena
Dyscyplina: Koszykówka
Rozgrywki: FIBA Europe Cup

KOMU KIBICUJESZ?

Turk Telekom
Śląsk Wrocław
razem głosów:
Mecz pomiędzy Turk Telekom a Śląsk Wrocław odbędzie się 16.12.2015 o godzinie 15:45 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Ankara Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: FIBA Europe Cup, Koszykówka. Brak informacji o transmisji w Tv i internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Brak informacji o transmisji ONLINE

TRANSMISJE W TV

Brak informacji o transmisji w TV

KOMENTARZE
0
Koszykówka - FIBA Europe Cup
Grupa A - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Chalon/Saone 6 4 2 520:492 10
2 Alba Fehervar 6 4 1 518:493 10
3 Benfica Lisboa 6 2 3 455:477 9
4 Brussels Basketball 6 1 5 453:484 7
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Gravelines-Dunkerque 6 4 2 480:477 10
2 Donar Groningen 6 4 2 490:456 10
3 Egis Kormend 6 3 3 499:473 9
4 Limburg United 6 1 5 499:562 7
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Bonn 4 3 1 333:313 7
2 Södertelje 4 2 2 323:336 6
3 Belfius Mons Hainaut 4 1 3 309:316 5
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 JSF Nanterre 6 6 0 513:448 12
2 Antwerp Giants 6 3 2 473:447 10
3 Sopron KC 6 2 4 443:492 8
4 FC Porto 6 0 5 447:489 6
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Pau-Lacq-Orthez 4 4 0 339:264 8
2 Gunners Oberwart 4 2 2 297:326 6
3 Tartu Rock 4 0 4 277:323 4
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Lukoil Academic 6 3 2 509:465 10
2 Bnei Herzliya 6 4 1 513:479 10
3 BC Prievidza 6 3 3 459:492 9
4 Steaua CSM Eximbank 6 1 5 471:516 7
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Gaziantep 6 4 1 474:425 11
2 U BT Cluj-Napoca 6 5 1 465:432 11
3 AEK Larnaca 6 1 4 450:460 7
4 Peja 6 1 5 425:497 7
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Buyukcekmece 6 4 2 521:445 10
2 Enisey Krasnoyarsk 6 3 2 538:527 10
3 Rilski Sportist 6 1 3 518:553 9
4 Prishtina 6 1 2 515:567 7
Next Round
Grupa I - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Vytautas 4 3 1 400:286 7
2 BC Mureş 4 3 1 329:334 7
3 TLU/Kalev 4 0 4 250:359 4
Next Round
Grupa J - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Tsmokі Minsk 6 5 1 486:443 11
2 Pardubice 6 4 2 524:507 10
3 Cytavision APOEL 6 3 3 472:462 9
4 Siauliai 6 0 6 463:533 6
Next Round
Grupa K - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 BC Mureş 0 0 0 0:0 0
2 Chalon/Saone 0 0 0 0:0 0
3 Gaziantep 0 0 0 0:0 0
4 Södertelje 0 0 0 0:0 0
Play Offs
Possible Next Round
Grupa L - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 Antwerp Giants 0 0 0 0:0 0
2 BC Prievidza 0 0 0 0:0 0
3 Buyukcekmece 0 0 0 0:0 0
4 Gravelines-Dunkerque 0 0 0 0:0 0
Play Offs
Possible Next Round
Grupa M - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 Bonn 0 0 0 0:0 0
2 Cytavision APOEL 0 0 0 0:0 0
3 Gunners Oberwart 0 0 0 0:0 0
4 Vytautas 0 0 0 0:0 0
Play Offs
Possible Next Round
Grupa N - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 Bnei Herzliya 0 0 0 0:0 0
2 Egis Kormend 0 0 0 0:0 0
3 JSF Nanterre 0 0 0 0:0 0
4 Tsmokі Minsk 0 0 0 0:0 0
Play Offs
Possible Next Round
Grupa O - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 Alba Fehervar 0 0 0 0:0 0
2 Pardubice 0 0 0 0:0 0
3 Pau-Lacq-Orthez 0 0 0 0:0 0
4 U BT Cluj-Napoca 0 0 0 0:0 0
Play Offs
Possible Next Round
Grupa P - 2nd Round
M Z P B Pkt
1 Benfica Lisboa 0 0 0 0:0 0
2 Donar Groningen 0 0 0 0:0 0
3 Enisey Krasnoyarsk 0 0 0 0:0 0
4 Lukoil Academic 0 0 0 0:0 0
Play Offs
Possible Next Round