Banvit BK - EA7 Milano na żywo

Data:24.02.2016, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Kara Ali Acar Sport Hall
Dyscyplina: Koszykówka
Rozgrywki: Eurocup

KOMU KIBICUJESZ?

Banvit BK
EA7 Milano
razem głosów:
Mecz pomiędzy Banvit BK a EA7 Milano odbędzie się 24.02.2016 o godzinie 16:00 (GMT). Miejscem spotkania które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie Kara Ali Acar Sport Hall. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Eurocup, Koszykówka. Transmisja w TV planowana jest na kanale Eurosport 2. Brak informacji o transmisji w internecie z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

TRANSMISJE ONLINE

Brak informacji o transmisji ONLINE

TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Francja Eurosport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy Eurosport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Eurosport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
KOMENTARZE
0
Koszykówka - Eurocup
Grupa A - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Dominion Bilbao 10 8 2 856:729 18
2 Trento 10 5 3 875:827 17
3 Union Olimpija 10 5 5 799:828 15
4 Oldenburg 10 4 6 764:820 14
5 JSF Nanterre 10 4 5 772:801 14
6 Bonn 10 2 7 838:899 12
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Gran Canaria 10 8 1 839:752 18
2 Ludwigsburg 10 5 3 811:732 17
3 Reggiana 10 6 4 778:759 16
4 ALBA Berlin 10 4 5 774:790 15
5 Le Mans 10 3 5 721:785 13
6 Enel Brindisi 10 1 9 710:815 11
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Valencia 10 10 0 809:689 20
2 Zaragoza 10 7 3 760:757 17
3 Ulm 10 3 6 804:792 14
4 Umana Reyer Venezia 10 4 6 721:760 14
5 Spirou Charleroi 10 3 6 731:782 13
6 Nancy Basket 10 2 8 714:759 12
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Aris 10 6 3 733:701 17
2 UNICS Kazan 10 7 2 800:724 17
3 Trabzonspor 10 5 5 754:759 15
4 Banvit 10 5 5 770:757 15
5 Buducnost 10 4 6 747:725 14
6 Steaua CSM Eximbank 10 2 8 676:814 12
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Zenit Petersburg 10 8 2 820:746 18
2 Saratov Avtodor 10 7 3 947:839 17
3 PAOK 10 4 5 773:831 15
4 Szolnoki Olaj 10 4 6 763:827 14
5 Beşiktaş 10 4 5 810:842 14
6 Lietuvos Rytas 10 2 8 856:884 12
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Galatasaray 10 7 3 867:789 17
2 Neptūnas 10 5 4 829:807 16
3 Nizhny Novgorod 10 6 4 801:780 16
4 Hapoel Jerusalem 10 5 5 808:798 15
5 AEK Athens 10 4 4 794:812 15
6 Volgograd 10 0 7 797:910 11
Next Round
Grupa G - Top 32
M Z P B Pkt
1 Bayern München 6 4 2 476:454 10
2 Banvit 6 4 2 487:455 10
3 Dominion Bilbao 6 3 3 483:464 9
4 Ulm 6 1 5 435:508 7
Final Series Play-off
Grupa H - Top 32
M Z P B Pkt
1 Gran Canaria 6 5 1 531:440 11
2 Strasbourg IG 6 4 2 464:456 10
3 Saratov Avtodor 6 3 3 531:540 9
4 Hapoel Jerusalem 6 0 6 455:545 6
Final Series Play-off
Grupa I - Top 32
M Z P B Pkt
1 Oldenburg 6 4 2 494:490 10
2 Limoges 6 3 3 494:467 9
3 Valencia 6 3 3 474:462 9
4 PAOK 6 2 4 425:468 8
Final Series Play-off
Grupa J - Top 32
M Z P B Pkt
1 Milano 6 4 2 474:442 10
2 ALBA Berlin 6 3 3 447:433 9
3 Aris 6 3 3 429:438 9
4 Neptūnas 6 2 4 409:446 8
Final Series Play-off
Grupa K - Top 32
M Z P B Pkt
1 Trento 6 4 2 470:467 10
2 Pınar Karşıyaka 6 3 3 498:426 9
3 Trabzonspor 6 3 3 450:465 9
4 Reggiana 6 2 4 454:514 8
Final Series Play-off
Grupa L - Top 32
M Z P B Pkt
1 Zenit Petersburg 6 4 2 479:470 10
2 Stelmet Zielona Góra 6 3 3 458:463 9
3 Ludwigsburg 6 3 3 477:468 9
4 Umana Reyer Venezia 6 2 4 461:474 8
Final Series Play-off
Grupa M - Top 32
M Z P B Pkt
1 UNICS Kazan 6 6 0 495:449 12
2 Nizhny Novgorod 6 2 3 490:482 9
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 3 469:494 8
4 Union Olimpija 6 1 5 440:469 7
Final Series Play-off
Grupa N - Top 32
M Z P B Pkt
1 Galatasaray 6 4 2 493:414 10
2 Zaragoza 6 4 2 480:451 10
3 Sassari 6 3 3 463:480 9
4 Szolnoki Olaj 6 1 5 403:494 7
Final Series Play-off