Korona Kielce - Lechia Gdańsk na żywo

Data meczu: 07.03.2014, godz. 18:00
Miejsce spotkania: Kielce
Dyscyplina: Piłka Nożna
Rozgrywki: Ekstraklasa
Transmisja w TV: Polsat Sport Extra,
Canal+ Family
Transmisja w internecie: ipla.tv

KOMU KIBICUJESZ?

Korona Kielce
Lechia Gdańsk
razem głosów:

Obie drużyny walczą o każdy punkt, aby po podziale na dwie grupy ich sytuacja była jak najbardziej korzystna. Korona Kielce w tym meczu będzie faworytem, bo większość punktów wywalczyła u siebie, ale silniejszym składem dysponuje Lechia Gdańsk.

 

Dla Korony to niezwykle istotne spotkanie. W przypadku porażki zdecydowanie oddali się od tej drużyny awans do ósemki. Co prawda nie jest to zbyt realny cel, biorąc pod uwagę możliwości oraz dyspozycję tego zespołu, ale mimo wszystko aktualnie ich strata jest niewielka. Cztery punkty można szybko odrobić, ale nie w przypadku kolejnego potknięcia w meczu z jednym z rywali. Kielczanie są ambitni i dobrze się czują na własnym terenie, ale to może nie wystarczyć. Ich forma jest bowiem przeciętna.

 

Gdańszczanie wiosną grają nierówno. Być może wpływ mają na to zmiany w składzie, a - jak wiadomo - potrzebny jest czas, aby można było mówić o lepszym zgraniu czy zrozumieniu. Niemniej jednak w zespole Michała Probierza drzemie spory potencjał, co zresztą było widać w wygranym meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Lechię stać na wyjazdowe zwycięstwo, bo w takich sytuacjach - gdy nie jest faworytem - czuje się naprawdę komfortowo.

TRANSMISJA W TV

Transmisja w Canal+ Family od godz. 17.40, w Polsacie Sport Extra od godz. 17.50.

TRANSMISJA W INTERNECIE

Transmisja w ipla.tv od godz. 17.50.

KOMENTARZE
0