WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Super League Rosja mężczyźni na żywo

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

18.03 15:00
Dynamo Moskwa - Kuzbass KEMEROVO (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
11.03 16:00
Biełogorje Biełogrod - Neftyanik Orenburg (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
11.03 15:00
Zenit Kazań - Yugra-Samotlor (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
11.03 13:00
Ural UFA - Yugra SURGUT REGION (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
25.02 15:00
Zenit Kazań - Lokomotiv NOVOSIBIRSK (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
25.02 13:00
Ural UFA - Dynamo Moskwa (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
19.02 16:00
Dynamo Moskwa - Zenit Kazań (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
19.02 11:30
Lokomotiv NOVOSIBIRSK - Neftyanik Orenburg (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
12.02 16:00
Dynamo Moskwa - Leningradka ST PETERSBURG (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
12.02 13:00
Yugra-Samotlor - Lokomotiv NOVOSIBIRSK (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
11.02 16:00
Zenit Kazań - Fakieł Nowy Urengoj (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
11.02 13:00
Ural UFA - Kuzbass KEMEROVO (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
11.02 13:00
Yenisei KRASNOYARSK - NOVA Novokuybyishevsk (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
14.01 16:00
Dynamo Moskwa - Biełogorje Biełogrod (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
14.01 13:00
Jenisiej Krasnojarsk - Zenit Kazań (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
14.01 11:30
Lokomotiv NOVOSIBIRSK - Fakieł Nowy Urengoj (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
08.01 16:00
Dynamo Leningrad - Yugra SURGUT REGION (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
08.01 12:00
Kuzbass KEMEROVO - Lokomotiv NOVOSIBIRSK (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
08.01 11:00
Jenisiej Krasnojarsk - Neftyanik Orenburg (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
25.12 16:00
Dynamo Moskwa - Fakieł Nowy Urengoj (Siatkówka,Super League Rosja mężczyźni)
KOMENTARZE
0
Siatkówka - Super League Rosja mężczyźni
Sezon zasadniczy
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 VC Zenit Kazań 25 25 0 75:8 2049 1593 456 73
2 Dynamo Moskwa 25 21 4 66:27 2258 2064 194 62
3 Novosibirsk 25 20 5 62:34 2234 2079 155 53
4 Belogorie Biełgorod 25 18 7 63:29 2178 1955 223 56
5 Kuzbass Kemerovo 25 16 9 54:39 2192 2076 116 48
6 Novyi Urengoy 25 15 10 53:44 2194 2130 64 41
7 Ural Ufa 25 13 12 45:48 2015 2125 -110 38
8 Gazprom Ugra 25 10 15 47:56 2305 2324 -19 32
9 Yenisey Krasnoyarsk 25 9 16 43:52 2119 2103 16 32
10 Novokuybyishevsk 25 9 16 39:60 2156 2225 -69 26
11 Nizhnevartovsk 25 7 18 36:63 2102 2268 -166 21
12 VK Dinamo 25 7 18 31:63 2017 2212 -195 19
13 Dinamo Krasnodar 25 3 22 23:69 1811 2185 -374 11
14 Neftyanik Orenburg 25 2 23 26:71 1974 2265 -291 12
Final Series
Possible Final Series
Play Out
Relegation

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
lechia!!!!!!!!!!!
05.03.2017 / ~macinka /
Ekstraklasa TV
Chce obejrzeć mecz Cracovia - Arka
04.03.2017 / ~Tadek /
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Jak obejrzeć mecz w smarowanie pomocy chodzi o mecz legi dzieki
03.03.2017 / ~Lorente /
Korona Kielce - Górnik Łęczna
ok ok
03.03.2017 / ~mariusz /
RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce
Dziady,mieli piłkę 10 sek przed końcem ,wtedy był remis ,no i przegrali ha ha.
19.02.2017 / ~romek /