WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Super League Rosja kobiety na żywo

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

14.02 17:00
Dynamo Moskwa - Leningradka ST PETERSBURG (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
14.02 16:00
Proton SARATOV - Dinamo KRASNODAR (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
12.02 11:00
Yenisei KRASNOYARSK - Urałoczka NTMK Jekaterynburg (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
07.01 16:00
Proton SARATOV - PSK Sakhalin (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
07.01 16:00
Zarechie ODINTSOVO - Yenisei KRASNOYARSK (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
07.01 15:00
Dynamo Kazań - Leningradka ST PETERSBURG (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
06.01 14:00
Dynamo Krasnodar - Avtodor-Metar Czelabińsk (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
06.01 13:00
Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Dynamo Moskwa (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
18.12 15:00
Dynamo Moskwa - PSK Sakhalin (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
17.12 15:00
Dinamo KRASNODAR - Leningradka ST PETERSBURG (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
16.11 17:00
Dynamo Moskwa - Proton SARATOV (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
07.11 17:00
Dynamo Kazań - Uralochka SVERDLOVSK (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
11.10 18:00
Dynamo Kazań - Yenisei KRASNOYARSK (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
25.04 17:00
Dinamo KRASNODAR - Proton SARATOV (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
25.04 15:30
Uralochka SVERDLOVSK - Leningradka ST PETERSBURG (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
19.04 18:00
Dynamo Moskwa - Woroneż (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
14.04 18:00
Proton SARATOV - Zarieczje Odincowo (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
08.04 15:30
Urałoczka NTMK Jekaterynburg - Proton SARATOV (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
06.04 18:00
Zarieczje Odincowo - Omiczka Omsk (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
05.04 18:00
Dynamo Moskwa - Avtodor-Metar Czelabińsk (Siatkówka,Super League Rosja kobiety)
KOMENTARZE
0
Siatkówka - Super League Rosja kobiety
Sezon zasadniczy
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Dynamo Moskwa 18 16 2 51:16 1594 1296 298 46
2 Dinamo Kazan (K) 18 14 4 47:19 1508 1254 254 42
3 Uralochka NTMK 18 12 6 43:28 1632 1521 111 36
4 Enisey Krasno (K) 18 10 8 38:26 1425 1394 31 32
5 Dynamo Krasnodar 18 11 7 34:27 1302 1325 -23 31
6 Odintsovo (K) 18 8 10 34:38 1571 1589 -18 26
7 Proton (K) 18 6 12 27:39 1405 1524 -119 20
8 VC Sakhalin (W) 18 6 12 24:42 1403 1479 -76 17
9 Leningradka (K) 18 5 13 23:46 1431 1581 -150 14
10 Chelyabinsk (K) 18 2 16 10:50 1169 1477 -308 6
Promotion Play-off
Relegation

OSTATNIE DYSKUSJE

RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce
Dziady,mieli piłkę 10 sek przed końcem ,wtedy był remis ,no i przegrali ha ha.
19.02.2017 / ~romek /
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Legia mistsz
11.02.2017 / ~Adam /
Piłka nożna
brawo
10.02.2017 / ~Miroslaw /
PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki
dobrze
16.11.2016 / ~kruk /
Polsat
Dzisiaj bez alkoholu
11.11.2016 / ~JACEK /