Liga Mistrzów na żywo

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

17.04 17:45
Finał (Siatkówka,Liga Mistrzów )
17.04 14:45
Mecz o 3. miejsce (Siatkówka,Liga Mistrzów )
16.04 19:30
Trentino Diatec - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Liga Mistrzów )
16.04 16:30
Zenit Kazań - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka,Liga Mistrzów )
24.03 18:00
PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów )
23.03 16:30
Halkbank Ankara - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Liga Mistrzów )
22.03 17:00
Biełogorje Biełogrod - Trentino Diatec (Siatkówka,Liga Mistrzów )
17.03 20:32
Trentino Diatec - Biełogorje Biełogrod (Siatkówka,Liga Mistrzów )
17.03 20:30
Cucine Lube Civitanova - Halkbank Ankara (Siatkówka,Liga Mistrzów )
16.03 17:30
Zenit Kazań - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Liga Mistrzów )
03.03 21:30
DHL Modena - Halkbank Ankara (Siatkówka,Liga Mistrzów )
03.03 21:30
Trentino Diatec - VC Asse-Lennik (Siatkówka,Liga Mistrzów )
02.03 21:30
Cucine Lube Civitanova - Arkas Izmir (Siatkówka,Liga Mistrzów )
02.03 18:00
Zenit Kazań - Lotos Trefl Gdańsk (Siatkówka,Liga Mistrzów )
02.03 18:00
02.03 17:00
Biełogorje Biełogrod - Tours VB (Siatkówka,Liga Mistrzów )
17.02 20:30
VC Asse-Lennik - Trentino Diatec (Siatkówka,Liga Mistrzów )
17.02 20:30
Tours VB - Biełogorje Biełogrod (Siatkówka,Liga Mistrzów )
17.02 18:00
17.02 16:30
Halkbank Ankara - DHL Modena (Siatkówka,Liga Mistrzów )
KOMENTARZE
0
Siatkówka - Liga Mistrzów
Grupa A - 1st Round
M Z P S Pkt
1 Lokomotiv Belgorod 6 5 1 15:4 15
2 Arkas Spor Kulubu 6 4 2 14:9 12
3 BR Volley 6 3 3 12:11 9
4 Marek Dupnitsa 6 0 6 1:18 0
Promotion Play-off
Grupa B - 1st Round
M Z P S Pkt
1 Ziraat Bankasi 6 5 1 15:6 15
2 VC Dinamo Moskva 6 3 3 11:9 10
3 Friedrichshafen 6 2 4 8:12 6
4 Paris 6 2 4 7:14 5
Promotion Play-off
Grupa C - 1st Round
M Z P S Pkt
1 Trentino Volley 6 5 1 17:4 16
2 Tours 6 5 1 15:8 14
3 Maaseik 6 1 5 5:15 3
4 PAOK 6 1 5 6:16 3
Promotion Play-off
Grupa D - 1st Round
M Z P S Pkt
1 Zenit Kazan 6 6 0 18:1 18
2 Halkbank Spor Kulubu 6 4 2 13:9 11
3 Tirol Innsbruck 6 2 4 9:14 6
4 Budvanska Budva 6 0 6 2:18 1
Promotion Play-off
Grupa E - 1st Round
M Z P S Pkt
1 Lube Civitanova 6 5 1 16:5 15
2 PGE Skra Bełchatów 6 4 2 13:7 12
3 Roeselare 6 3 3 11:12 9
4 VK Liberec 6 0 6 2:18 0
Promotion Play-off
Grupa F - 1st Round
M Z P S Pkt
1 Pallavolo Modena 6 5 1 17:3 16
2 LOTOS Trefl Gdańsk 6 5 1 15:6 14
3 Vojvodina 6 1 5 5:15 3
4 ACH Volley 6 1 5 3:16 3
Promotion Play-off
Grupa G - 1st Round
M Z P S Pkt
1 Asseco Resovia 6 6 0 18:1 18
2 Asse-Lennik 6 4 2 13:10 10
3 Lugano 6 2 4 8:12 7
4 CVM Tomis Constanța 6 0 6 2:18 1
Promotion Play-off

OSTATNIE DYSKUSJE

VIVE Tauron Kielce - Al Sadd SC
gdzie mozna cos zobaczyc //?
08.09.2016 / ~ZBIGNIEW /
Meksyk - Argentyna
Jaki wynik?
25.07.2016 / ~F40 /