WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Mistrzów na żywo

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

22.03 20:30
22.03 17:00
Zenit Kazań - Knack Roeselare (Siatkówka,Liga Mistrzów)
21.03 19:30
Berlin Recycling Volleys - Istanbul BBSK (Siatkówka,Liga Mistrzów)
21.03 17:00
Dynamo Moskwa - Arkas Izmir (Siatkówka,Liga Mistrzów)
16.03 17:00
Arkas Izmir - Dynamo Moskwa (Siatkówka,Liga Mistrzów)
15.03 20:30
Assecco Resovia Rzeszów - Azimut Modena (Siatkówka,Liga Mistrzów)
15.03 18:00
15.03 17:00
14.03 20:30
Knack Roeselare - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
01.03 20:00
PGE Skra Bełchatów - SCMU Craiova (Siatkówka,Liga Mistrzów)
01.03 18:00
Asseco Resovia Rzeszów - Dukla Liberec (Siatkówka,Liga Mistrzów)
01.03 16:00
Istanbul BBSK - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,Liga Mistrzów)
01.03 16:00
Biełogorje Biełogrod - Knack Roeselare (Siatkówka,Liga Mistrzów)
15.02 19:00
Paris Volley - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
15.02 17:30
Arkas Izmir - Vfb Friedrichshafen (Siatkówka,Liga Mistrzów)
15.02 17:00
Dinamo Moskwa - Istanbul BBSK (Siatkówka,Liga Mistrzów)
15.02 15:30
Halkbank Ankara - Biełogorje Biełogrod (Siatkówka,Liga Mistrzów)
14.02 20:30
Azimut Modena - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka,Liga Mistrzów)
14.02 19:30
14.02 19:30
KOMENTARZE
0
Siatkówka - Liga Mistrzów
Grupa A - 1st Round
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 ZAKSA Kędzierzyn K. 6 5 1 16:5 531 469 62 15
2 Dynamo Moskwa 6 4 2 14:10 563 552 11 11
3 Istanbul Buyuksehir 6 2 4 9:14 506 534 -28 7
4 Noliko Maaseik 6 1 5 7:17 512 557 -45 3
Play Offs
Grupa B - 1st Round
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Lube Civitanova 6 5 1 16:4 485 397 88 15
2 Berlin RV 6 4 2 14:9 504 487 17 12
3 Asseco Resovia 6 3 3 11:14 522 530 -8 8
4 Dukla Liberec 6 0 6 4:18 436 533 -97 1
Play Offs
Grupa C - 1st Round
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 VC Zenit Kazań 6 6 0 18:1 489 355 134 18
2 Arkas Spor Izmir 6 4 2 12:13 517 560 -43 9
3 VfB Friedrichshafen 6 1 5 10:17 572 601 -29 5
4 Paris Volley 6 1 5 8:17 503 565 -62 4
Play Offs
Grupa D - 1st Round
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Modena Volley 6 5 1 17:8 583 526 57 15
2 PGE Skra Bełchatów 6 3 3 12:11 533 509 24 9
3 SCM Craiova 6 2 4 9:14 498 544 -46 7
4 ACH Volley Ljubljana 6 2 4 11:16 569 604 -35 5
Play Offs
Grupa E - 1st Round
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Sir Safety Perugia 6 5 1 17:8 556 519 37 14
2 Belogorie Biełgorod 6 3 3 15:12 570 567 3 11
3 Knack Roeselare 6 3 3 12:12 542 524 18 9
4 Halkbank Ankara 6 1 5 5:17 467 525 -58 2
Play Offs

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
lechia!!!!!!!!!!!
05.03.2017 / ~macinka /
Ekstraklasa TV
Chce obejrzeć mecz Cracovia - Arka
04.03.2017 / ~Tadek /
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Jak obejrzeć mecz w smarowanie pomocy chodzi o mecz legi dzieki
03.03.2017 / ~Lorente /
Korona Kielce - Górnik Łęczna
ok ok
03.03.2017 / ~mariusz /
RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce
Dziady,mieli piłkę 10 sek przed końcem ,wtedy był remis ,no i przegrali ha ha.
19.02.2017 / ~romek /