WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Mistrzyń na żywo

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

12.02 19:00
Budućnost Podgorica - FTC-Rail Cargo Hungaria (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
12.02 18:00
CSM Bukareszt - Team Esbjerg (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
12.02 17:00
Györi Audi ETO KC - Larvik (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
12.02 14:00
Thüringer HC - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
05.02 16:50
Team Esbjerg - Györi Audi ETO KC (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
04.02 17:30
HC Vardar - Metz HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
04.02 17:00
Astrakhanochka - Buducnost (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
04.02 17:00
RK Krim Mercator - CSM Bukareszt (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
04.02 17:00
Larvik - FC Midtjylland (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
04.02 15:00
FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
20.11 16:00
Astrakhanochka - FTC-Rail Cargo Hungaria (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
20.11 15:00
Team Esbjerg - IK Sävehof (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
19.11 16:00
Györi Audi ETO KC - Rostov-Don (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
19.11 15:00
HC Leipzig - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
19.11 14:00
Thüringer HC - Metz HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
18.11 19:00
Buducnost - Glassverket (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
13.11 16:45
Glassverket - Thüringer HC (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
13.11 15:00
FTC-Rail Cargo Hungaria - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
13.11 15:00
IK Sävehof - Larvik (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
13.11 14:00
HC Leipzig - Astrakhanochka (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
KOMENTARZE
0
Piłka ręczna - Liga Mistrzyń
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ZRK Buducnost (K) 6 5 0 1 158:136 10
2 Metz (K) 6 4 0 2 146:133 8
3 Thüringer HC (K) 6 3 0 3 148:153 6
4 Glassverket IF (K) 6 0 0 6 128:158 0
Promotion
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Vardar Skopje (K) 6 5 1 0 220:148 11
2 Ferencvarosi TC (K) 6 4 1 1 172:154 9
3 Astrahanochka (K) 6 1 0 5 156:189 2
4 HC Leipzig (K) 6 1 0 5 139:196 2
Promotion
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Gyori EKC (K) 6 5 0 1 174:147 10
2 CSM Bucureşti (K) 6 3 0 3 142:145 6
3 FC Midtjylland (K) 6 3 0 3 135:150 6
4 Rostov (K) 6 1 0 5 142:151 2
Promotion
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Krim Ljubljana (K) 6 4 0 2 168:165 8
2 Esbjerg (K) 6 3 0 3 164:151 6
3 Larvik IL (K) 6 3 0 3 174:170 6
4 IK Savehof (K) 6 2 0 4 150:170 4
Promotion
Grupa 1 - Main Round
M Z R P B Pkt
1 Vardar Skopje (K) 7 6 1 0 219:180 13
2 Ferencvarosi TC (K) 7 5 1 1 209:189 11
3 ZRK Buducnost (K) 7 4 0 3 193:177 8
4 Metz (K) 7 3 0 4 180:161 6
5 Thüringer HC (K) 7 2 0 5 178:195 4
6 Astrahanochka (K) 7 0 0 7 163:240 0
Promotion Play-off
Grupa 2 - Main Round
M Z R P B Pkt
1 Gyori EKC (K) 7 5 1 1 212:170 11
2 FC Midtjylland (K) 7 4 0 3 178:170 8
3 Larvik IL (K) 7 3 2 2 191:188 8
4 CSM Bucureşti (K) 7 3 1 3 179:176 7
5 Krim Ljubljana (K) 7 3 0 4 174:201 6
6 Esbjerg (K) 7 1 0 6 187:216 2
Promotion Play-off

OSTATNIE DYSKUSJE

RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce
Dziady,mieli piłkę 10 sek przed końcem ,wtedy był remis ,no i przegrali ha ha.
19.02.2017 / ~romek /
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Legia mistsz
11.02.2017 / ~Adam /
Piłka nożna
brawo
10.02.2017 / ~Miroslaw /
PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki
dobrze
16.11.2016 / ~kruk /
Polsat
Dzisiaj bez alkoholu
11.11.2016 / ~JACEK /