WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Mistrzów na żywo

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

26.02 18:00
VIVE Tauron Kielce - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
26.02 19:30
FC Barcelona Lassa - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

22.02 18:30
Rhein-Neckar Löwen - HC Meshkov Brest (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
19.02 19:00
RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
19.02 17:30
IFK Kristianstad - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
18.02 19:30
HC Meshkov Brest - RK Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
18.02 17:30
SG Flensburg-Handewitt - PSG (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
18.02 17:30
MOL-Pick Szeged - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
18.02 16:00
Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
16.02 20:00
Kadetten Schaffhausen - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
15.02 18:30
THW Kiel - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
12.02 17:30
Orlen Wisła Płock - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
12.02 17:30
HC Metalurg - Chekhovskie Medvedi (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
12.02 17:30
Montpellier HB - Elverum Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
12.02 15:00
TTH Holstebro - HK Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.02 20:30
PSG - Bjerringbro-Silkeborg (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.02 19:00
RK Celje Pivovarna Lasko - IFK Kristianstad (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.02 17:30
Telekom Veszprém - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.02 17:30
Kadetten Schaffhausen - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.02 17:30
HC Vardar - RK Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.02 16:00
Tatran Presov - Naturhouse La Rioja (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.02 16:00
Besiktas Mogaz HT - Dinamo Bukareszt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
KOMENTARZE
0
Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Barcelona 11 10 0 1 324:276 20
2 PSG Handball 11 9 0 2 346:308 18
3 Telekom Veszprem 11 5 2 4 288:285 12
4 Flensburg-Handewitt 10 5 1 4 274:256 11
5 THW Kiel 11 5 1 5 281:283 11
6 Orlen Wisła Płock 11 3 2 6 289:305 8
7 Bjerringbro 11 2 0 9 279:317 4
8 Kadetten 10 1 0 9 259:310 2
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Rhein-Neckar Loewen 12 8 1 3 337:329 17
2 HC Vardar Skopje 11 8 0 3 319:289 16
3 Vive Tauron Kielce 11 7 0 4 327:310 14
4 MOL-Pick Szeged 11 6 1 4 296:277 13
5 Mieszkow Brześć 12 4 4 4 326:324 12
6 Celje Pivovarna 11 2 3 6 311:335 7
7 IFK Kristianstad 11 2 2 7 300:328 6
8 PPD Zagrzeb 11 2 1 8 262:286 5
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Montpellier HB 10 8 0 2 302:252 16
2 Naturhouse La Rioja 10 5 1 4 294:286 11
3 HC Metalurg Skopje 10 5 0 5 240:251 10
4 Tatran Preszow 10 4 1 5 259:271 9
5 Elverum IL 10 3 2 5 257:274 8
6 Czech. Miedwiedi 10 2 2 6 273:291 6
Play Offs 1/16 finals
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 HBC Nantes 10 8 1 1 312:270 17
2 HC Motor Zaporoże 10 7 1 2 308:272 15
3 Besiktas Mogaz HT 10 5 1 4 275:289 11
4 Dynamo Bukareszt 10 3 2 5 294:294 8
5 Team Tvis Holstebro 10 2 1 7 281:314 5
6 ABC de Braga/UMinho 10 2 0 8 289:320 4
Play Offs 1/16 finals

OSTATNIE DYSKUSJE

RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce
Dziady,mieli piłkę 10 sek przed końcem ,wtedy był remis ,no i przegrali ha ha.
19.02.2017 / ~romek /
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Legia mistsz
11.02.2017 / ~Adam /
Piłka nożna
brawo
10.02.2017 / ~Miroslaw /
PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki
dobrze
16.11.2016 / ~kruk /
Polsat
Dzisiaj bez alkoholu
11.11.2016 / ~JACEK /