WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Mistrzów na żywo

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.03 18:00
RK Zagrzeb - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
25.03 20:45
HBC Nantes - PSG (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
26.03 16:50
Bjerringbro-Silkeborg - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
26.03 17:00
Montpellier HB - VIVE Tauron Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
26.03 17:00
HC Meshkov Brest - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
30.03 19:00
Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

22.03 20:15
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
22.03 18:30
THW Kiel - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
12.03 17:30
HC Vardar - IFK Kristianstad (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
12.03 17:00
PSG - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
12.03 16:50
Bjerringbro-Silkeborg - Kadetten Schaffhausen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.03 20:00
FC Barcelona Lassa - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.03 20:00
HBC Nantes - Naturhouse La Rioja (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.03 17:30
Telekom Veszprém - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.03 17:00
Montpellier HB - HK Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
11.03 16:00
VIVE Tauron Kielce - HC Meshkov Brest (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
09.03 19:00
RK Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Lasko (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
08.03 20:45
Rhein-Neckar Löwen - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
08.03 18:30
SG Flensburg-Handewitt - Kadetten Schaffhausen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
05.03 20:00
Naturhouse La Rioja - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
05.03 19:45
THW Kiel - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
05.03 18:00
Orlen Wisła Płock - PSG (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
04.03 19:30
HC Meshkov Brest - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
04.03 18:15
IFK Kristianstad - VIVE Tauron Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
04.03 18:00
HK Motor Zaporoże - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
04.03 17:30
SG Flensburg-Handewitt - Bjerringbro-Silkeborg (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
KOMENTARZE
0
Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 FC Barcelona 14 12 1 1 413:354 25
2 PSG Handball 14 12 0 2 451:383 24
3 Telekom Veszprem 14 8 2 4 381:365 18
4 Flensburg-Handewitt 14 7 1 6 382:366 15
5 THW Kiel 14 5 2 7 353:376 12
6 Bjerringbro 14 4 0 10 364:396 8
7 Orlen Wisła Płock 14 3 2 9 367:401 8
8 Kadetten 14 1 0 13 370:440 2
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 HC Vardar Skopje 14 10 0 4 412:378 20
2 Vive Tauron Kielce 14 9 0 5 415:390 18
3 MOL-Pick Szeged 14 8 1 5 376:350 17
4 Rhein-Neckar Loewen 14 8 1 5 392:396 17
5 Mieszkow Brześć 14 5 4 5 383:385 14
6 PPD Zagrzeb 14 4 1 9 332:356 9
7 Celje Pivovarna 14 3 3 8 399:424 9
8 IFK Kristianstad 14 3 2 9 381:411 8
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Montpellier HB 10 8 0 2 302:252 16
2 Naturhouse La Rioja 10 5 1 4 294:286 11
3 HC Metalurg Skopje 10 5 0 5 240:251 10
4 Tatran Preszow 10 4 1 5 259:271 9
5 Elverum IL 10 3 2 5 257:274 8
6 Czech. Miedwiedi 10 2 2 6 273:291 6
Play Offs 1/16 finals
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 HBC Nantes 10 8 1 1 312:270 17
2 HC Motor Zaporoże 10 7 1 2 308:272 15
3 Besiktas Mogaz HT 10 5 1 4 275:289 11
4 Dynamo Bukareszt 10 3 2 5 294:294 8
5 Team Tvis Holstebro 10 2 1 7 281:314 5
6 ABC de Braga/UMinho 10 2 0 8 289:320 4
Play Offs 1/16 finals

OSTATNIE DYSKUSJE

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
lechia!!!!!!!!!!!
05.03.2017 / ~macinka /
Ekstraklasa TV
Chce obejrzeć mecz Cracovia - Arka
04.03.2017 / ~Tadek /
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Jak obejrzeć mecz w smarowanie pomocy chodzi o mecz legi dzieki
03.03.2017 / ~Lorente /
Korona Kielce - Górnik Łęczna
ok ok
03.03.2017 / ~mariusz /
RK Celje Pivovarna Lasko - VIVE Tauron Kielce
Dziady,mieli piłkę 10 sek przed końcem ,wtedy był remis ,no i przegrali ha ha.
19.02.2017 / ~romek /