Piłka ręczna na żywo

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

02.10 16:50
Bjerringbro-Silkeborg - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
02.10 17:30
PSG - Orlen Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
02.10 18:15
Elverum Handball - Chekhovskie Medvedi (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
05.10 18:30
SG Flensburg-Handewitt - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
05.10 18:30
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy (Piłka ręczna,PGNiG Superliga )

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

29.09 18:00
Dinamo Bukareszt - HK Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
28.09 18:30
Rhein-Neckar Löwen - RK Celje Pivovarna Lasko (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
28.09 18:30
Sandra Spa Pogoń Szczecin - VIVE Tauron Kielce (Piłka ręczna,PGNiG Superliga )
25.09 19:30
THW Kiel - PSG (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
25.09 18:00
Orlen Wisła Płock - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
25.09 17:00
MOL-Pick Szeged - Rhein-Neckar Löwen (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
25.09 17:00
Montpellier HB - Tatran Presov (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
25.09 16:50
TTH Holstebro - Dinamo Bukareszt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
25.09 16:15
IFK Kristianstad - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
24.09 18:30
RK Celje Pivovarna Lasko - RK Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
24.09 18:30
MMTS Kwidzyn - KPR RC Legionowo (Piłka ręczna,PGNiG Superliga )
24.09 17:30
SG Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
24.09 17:30
HC Metalurg - Elverum Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
24.09 17:00
HC Meshkov Brest - VIVE Tauron Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
22.09 20:00
Kadetten Schaffhausen - Bjerringbro-Silkeborg (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
22.09 19:00
Chekhovskie Medvedi - Naturhouse La Rioja (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
22.09 18:00
HK Motor Zaporoże - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów )
21.09 20:30
21.09 20:30
21.09 20:30
KOMENTARZE
0
Piłka ręczna - PGNiG Superliga
Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Vive Tauron Kielce 5 5 0 0 158:110 13
2 MMTS Kwidzyn 5 4 0 1 124:118 9
3 Wybrzeże Gdańsk 4 3 0 1 104:107 7
4 KPR RC Legionowo 5 2 0 3 132:141 6
5 Pogoń Szczecin 5 1 0 4 128:158 2
6 SPR Chrobry Głogów 4 0 0 4 101:126 0
7 Wójcik Elbląg 5 0 0 5 96:124 0
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 ORLEN Wisła Płock 5 5 0 0 170:114 13
2 Azoty Puławy 5 5 0 0 162:116 12
3 Górnik Zabrze 5 3 0 2 140:121 7
4 PE Gwardia Opole 5 3 0 2 131:132 7
5 MKS Zagłebie Lubin 4 1 0 3 106:117 2
6 PGE Stal Mielec 5 1 0 4 107:149 2
7 MKS Piotrkowianin 4 0 0 4 95:121 0
Play Offs Quarter-finals
Play Offs 1/8 finals

OSTATNIE DYSKUSJE

VIVE Tauron Kielce - Al Sadd SC
gdzie mozna cos zobaczyc //?
08.09.2016 / ~ZBIGNIEW /
Meksyk - Argentyna
Jaki wynik?
25.07.2016 / ~F40 /