WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Liga Europy na żywo

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.05 20:45
Ajax Amsterdam - Manchester United (Piłka nożna,Liga Europy)

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

11.05 21:05
Olympique Lyon - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Europy)
11.05 21:05
Manchester United - Celta Vigo (Piłka nożna,Liga Europy)
04.05 21:05
Celta Vigo - Manchester United (Piłka nożna,Liga Europy)
03.05 18:45
Ajax Amsterdam - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Europy)
21.04 13:00
Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
20.04 21:05
20.04 21:05
Besiktas JK - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Europy)
20.04 21:05
Genk - Celta Vigo (Piłka nożna,Liga Europy)
20.04 21:05
Manchester United - Anderlecht Bruksela (Piłka nożna,Liga Europy)
13.04 21:05
Anderlecht Bruksela - Manchester United (Piłka nożna,Liga Europy)
13.04 21:05
Celta Vigo - Genk (Piłka nożna,Liga Europy)
13.04 21:00
Olympique Lyon - Besiktas JK (Piłka nożna,Liga Europy)
13.04 21:00
17.03 13:00
Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
16.03 21:05
Manchester United - FK Rostów (Piłka nożna,Liga Europy)
16.03 21:05
Anderlecht Bruksela - APOEL Nikozja (Piłka nożna,Liga Europy)
16.03 21:05
16.03 21:05
AS Roma - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Europy)
16.03 21:05
Ajax Amsterdam - FC Kopenhaga (Piłka nożna,Liga Europy)
16.03 19:00
Krasnodar - Celta Vigo (Piłka nożna,Liga Europy)

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Fenerbahce Stambuł 6 4 1 1 8:6 13
2 Manchester United 6 4 0 2 12:4 12
3 Feyenoord Rotterdam 6 2 1 3 3:7 7
4 Zoria Ługańsk 6 0 2 4 2:8 2
Europa League Play Off
Grupa B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 APOEL Nikozja 6 4 0 2 8:6 12
2 Olympiakos Pireus 6 2 2 2 7:6 8
3 Young Boys Berno 6 2 2 2 7:4 8
4 FC Astana 6 1 2 3 5:11 5
Europa League Play Off
Grupa C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AS Saint-Etienne 6 3 3 0 8:5 12
2 RSC Anderlecht 6 3 2 1 16:8 11
3 1. FSV Mainz 05 6 2 3 1 8:10 9
4 FK Gabala 6 0 0 6 5:14 0
Europa League Play Off
Grupa D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Zenit St Petersburg 6 5 0 1 17:8 15
2 AZ Alkmaar 6 2 2 2 6:10 8
3 Maccabi Tel Aviv 6 2 1 3 7:9 7
4 Dundalk FC 6 1 1 4 5:8 4
Europa League Play Off
Grupa E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 6 3 3 0 16:7 12
2 Astra Giurgiu 6 2 2 2 7:10 8
3 Viktoria Pilzno 6 1 3 2 7:10 6
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 11:14 5
Europa League Play Off
Grupa F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 KRC Genk 6 4 0 2 13:9 12
2 Athletic Bilbao 6 3 1 2 10:11 10
3 Rapid Wiedeń 6 1 3 2 7:8 6
4 US Sassuolo 6 1 2 3 9:11 5
Europa League Play Off
Grupa G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Ajax Amsterdam 6 4 2 0 11:6 14
2 Celta de Vigo 6 2 3 1 10:7 9
3 Standard Liege 6 1 4 1 8:6 7
4 Panathinaikos Ateny 6 0 1 5 3:13 1
Europa League Play Off
Grupa H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Szachtar Donieck 6 6 0 0 21:5 18
2 KAA Gent 6 2 2 2 9:13 8
3 Sporting Braga 6 1 3 2 9:11 6
4 Konyaspor 6 0 1 5 2:12 1
Europa League Play Off
Grupa I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Schalke 04 6 5 0 1 9:3 15
2 FK Krasnodar 6 2 1 3 8:8 7
3 Red Bull Salzburg 6 2 1 3 6:6 7
4 OGC Nice 6 2 0 4 5:11 6
Europa League Play Off
Grupa J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 ACF Fiorentina 6 4 1 1 15:6 13
2 PAOK Saloniki 6 3 1 2 7:6 10
3 Karabach Agdam 6 2 1 3 7:12 7
4 FC Slovan Liberec 6 1 1 4 7:12 4
Europa League Play Off
Grupa K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sparta Praga 6 4 0 2 8:6 12
2 Hapoel Beer Szewa 6 2 2 2 6:6 8
3 Southampton FC 6 2 2 2 6:4 8
4 Inter Mediolan 6 2 0 4 7:11 6
Europa League Play Off
Grupa L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Osmanlispor KF 6 3 1 2 10:7 10
2 Villarreal CF 6 2 3 1 9:8 9
3 Steaua Bukareszt 6 1 3 2 5:7 6
4 FC Zurych 6 1 3 2 5:7 6
Europa League Play Off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki
1 De Paula Giuliano Zenit Petersburg 6
2 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 6
3 Hoarau Guillaume Young Boys Berno 5
4 Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht 5
5 Džeko Edin AS Roma 5
6 Babacar Khouma ACF Fiorentina 4
7 Kalinić Nikola ACF Fiorentina 4
8 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 4
9 Bailey Leon KRC Genk 4
10 Barcellos Taison Szachtar Donieck 4
11 Belfodil Ishak Standard Liege 3
12 Milicevic Danijel KAA Gent 3
13 Raul Andrei Rusescu Osmanlispor KF 3
14 Stanciu Nicolae RSC Anderlecht 3
15 Guidetti John Celta de Vigo 3
16 Ramos Joao Natailton FK Krasnodar 3
17 Komlichenko Nikolay Slovan Liberec 3
18 Smolov Fyodor FK Krasnodar 3
19 Coulibaly Kalifa KAA Gent 3
20 Holzhauser Raphael Austria Wiedeń 3
21 Tielemans Youri RSC Anderlecht 3
22 Ferreyra Facundo Szachtar Donieck 3
23 Junior Sebastiano Olympiakos Pireus 3

OSTATNIE DYSKUSJE

videostar.pl
ok
26.03.2017 / ~konrad /
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
lechia!!!!!!!!!!!
05.03.2017 / ~macinka /
Ekstraklasa TV
Chce obejrzeć mecz Cracovia - Arka
04.03.2017 / ~Tadek /
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Jak obejrzeć mecz w smarowanie pomocy chodzi o mecz legi dzieki
03.03.2017 / ~Lorente /
Korona Kielce - Górnik Łęczna
ok ok
03.03.2017 / ~mariusz /