WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Copa Libertadores na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

25.05 02:46
Palmeiras - Atlético Tucumán (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.0502:46
27.04 00:30
Atlético Mineiro Belo Horizonte - Club Libertad (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
27.0400:30
21.04 02:45
Club Guaraní - Gremio FB Porto Alegrense (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.0402:45
20.04 02:45
Independiente Santa Fe - Santos FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0402:45
20.04 00:30
Estudiantes de La Plata - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0400:30
08.02 01:15
El Nacional - Atlético Tucumán (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
08.0201:15
08.02 01:15
Unión Española - Club Atlético Cerro (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
08.0201:15
08.02 01:00
Club Deportivo Junior - Carabobo FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
08.0201:00
21.07 02:45
Independiente Del Valle - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.0702:45
14.07 02:45
Atlético Nacional - São Paulo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
14.0702:45
08.07 02:45
Independiente Del Valle - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
08.0702:45
07.07 02:45
São Paulo - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
07.0702:45
25.05 02:45
Pumas UNAM - Independiente Del Valle (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.0502:45
20.05 03:45
Atlético Nacional - Rosario Central (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0503:45
20.05 01:15
Boca Juniors Buenos Aires - Nacional Montevideo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0501:15
19.05 02:45
Atlético Mineiro - São Paulo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
19.0502:45
18.05 02:45
Independiente Del Valle - Pumas UNAM (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
18.0502:45
13.05 02:45
Rosario Central - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
13.0502:45
13.05 00:30
Nacional Montevideo - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
13.0500:30
12.05 02:45
São Paulo - Atlético Mineiro (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
12.0502:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Copa Libertadores

Grupa 1 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Botafogo-RJ 6 3 1 2 6:5 10
2 Barcelona SC 6 3 1 2 8:8 10
3 Estudiantes La Plata 6 3 0 3 7:8 9
4 Atletico Nacional 6 2 0 4 8:8 6
Play Offs
Grupa 2 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 6 3 3 0 11:4 12
2 The Strongest 6 2 3 1 9:5 9
3 Indep. Santa Fe 6 2 2 2 8:6 8
4 Sporting Cristal 6 0 2 4 2:15 2
Play Offs
Grupa 3 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 River Plate 6 4 1 1 14:9 13
2 Emelec 6 3 1 2 8:5 10
3 Indep. Medellin 6 3 0 3 8:8 9
4 FBC Melgar 6 1 0 5 6:14 3
Play Offs
Grupa 4 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 San Lorenzo 6 3 1 2 8:8 10
2 Atlético-PR 6 3 1 2 9:10 10
3 Flamengo-RJ 6 3 0 3 11:7 9
4 Universidad Católica 6 1 2 3 8:11 5
Play Offs
Grupa 5 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 6 4 1 1 13:9 13
2 Jorge Wilstermann 6 3 0 3 12:10 9
3 Atlético Tucumán 6 2 1 3 8:10 7
4 Penarol 6 2 0 4 11:15 6
Play Offs
Grupa 6 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atletico Mineiro-MG 6 4 1 1 17:6 13
2 Godoy Cruz 6 3 2 1 10:8 11
3 Libertad 6 1 3 2 7:9 6
4 Sports Boys Warnes 6 0 2 4 8:19 2
Play Offs
Grupa 7 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lanus 6 4 1 1 13:3 13
2 Nacional (URU) 6 2 2 2 5:3 8
3 Chapecoense-SC 6 2 1 3 6:12 7
4 Zulia 6 1 2 3 4:10 5
Play Offs
Grupa 8 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Gremio-RS 6 4 1 1 15:6 13
2 Guarani 6 3 2 1 9:7 11
3 Deportes Iquique 6 3 1 2 12:9 10
4 Zamora FC 6 0 0 6 6:20 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Qualification
Drużyna Bramki
1 Chumacero Alejandro The Strongest 4
2 Escobar Pablo The Strongest 3
3 Gamarra Roberto Deportivo Capiata 3
4 Zampedri Fernando Atlético Tucumán 3
5 Alonso Matías The Strongest 3
6 Blanco Sergio Montevideo Wanderers 3
7 Gedoz Felipe Atlético-PR 2
8 González Néstor Deportivo Capiata 2
9 Pimpao Rodrigo Botafogo-RJ 2
10 Jaime Sebastián Unión Española 2
11 Montenegro Brian Olimpia Asuncion 2
12 Aponza Robinson Junior Barranquilla 2
13 Estrada Michael Indep. del Valle 2
14 Churín Diego Unión Española 2
15 Palacios Cristian Montevideo Wanderers 2
16 Cortéz Gabriel Indep. del Valle 2
Group Stage
Drużyna Bramki
1 Chaves Frederico Atletico Mineiro-MG 6
2 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 5
3 Barrios Lucas Gremio-RS 5
4 de Jesus Luan Gremio-RS 5
5 Chumacero Alejandro The Strongest 4
6 Gomes Willian Palmeiras-SP 4
7 Herrera Emanuel FBC Melgar 4
8 Sand Jose Lanus 4
9 Bielkiewicz Diego Deportes Iquique 4
10 Rodriguez Gaston Penarol 4
11 Garro Juan Godoy Cruz 3
12 Vitor Bueno Santos-SP 3
13 Angulo Brayan Emelec 3
14 Blandi Nicolas San Lorenzo 3
15 Arango Johan Indep. Santa Fe 3
16 García Epifanio Guarani 3
17 Silva Santiago Universidad Católica 3
18 Mina Yerry Palmeiras-SP 3
19 Preciado Eduar Emelec 3
20 Alario Lucas River Plate 3
21 Gonzalez Angel Godoy Cruz 3
22 Ricardo de Oliveira Santos-SP 3
23 Caroca Rafael Deportes Iquique 3
24 Driussi Sebastian River Plate 3

OSTATNIE DYSKUSJE

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok
BKS Jagiellonia !
28.05.2017 / ~Wojtek /
Korona Kielce - Legia Warszawa
gdzie mecz
28.05.2017 / ~Zbyszek /
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Zajebiste
17.05.2017 / ~bartek /
Ipla.tv
Dlaczego wybrano do komentowania finału tenisa w Monte Carlo tą kobietę,która bez przerwy nap....la jakieś historie podczas rozgrywania piłki i nie pozwala widzom skupić się na grze.Ludzie oglądający tenis mają zielone pojęcie o tej grze i nie są przedszkolakami
23.04.2017 / ~Jacek /
Złoty Kask
zuzel zloty kask z.gura
20.04.2017 / ~jan /