WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Copa Libertadores na żywo

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

27.04 00:30
Atlético Mineiro Belo Horizonte - Club Libertad (Piłka nożna,Copa Libertadores)
21.04 02:45
Club Guaraní - Gremio FB Porto Alegrense (Piłka nożna,Copa Libertadores)
20.04 02:45
Independiente Santa Fe - Santos FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
20.04 00:30
Estudiantes de La Plata - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
08.02 01:15
El Nacional - Atlético Tucumán (Piłka nożna,Copa Libertadores)
08.02 01:15
Unión Española - Club Atlético Cerro (Piłka nożna,Copa Libertadores)
08.02 01:00
Club Deportivo Junior - Carabobo FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
21.07 02:45
Independiente Del Valle - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
14.07 02:45
Atlético Nacional - São Paulo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
08.07 02:45
07.07 02:45
São Paulo - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
25.05 02:45
Pumas UNAM - Independiente Del Valle (Piłka nożna,Copa Libertadores)
20.05 03:45
Atlético Nacional - Rosario Central (Piłka nożna,Copa Libertadores)
20.05 01:15
Boca Juniors Buenos Aires - Nacional Montevideo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
19.05 02:45
Atlético Mineiro - São Paulo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
18.05 02:45
Independiente Del Valle - Pumas UNAM (Piłka nożna,Copa Libertadores)
13.05 02:45
Rosario Central - Atlético Nacional (Piłka nożna,Copa Libertadores)
13.05 00:30
Nacional Montevideo - Boca Juniors Buenos Aires (Piłka nożna,Copa Libertadores)
12.05 02:45
São Paulo - Atlético Mineiro (Piłka nożna,Copa Libertadores)
05.05 00:15
River Plate - Independiente Del Valle (Piłka nożna,Copa Libertadores)

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Copa Libertadores

Grupa 1 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Barcelona SC 3 2 1 0 5:2 7
2 Botafogo-RJ 3 2 1 0 5:2 7
3 Estudiantes La Plata 3 1 0 2 2:4 3
4 Atletico Nacional 3 0 0 3 1:5 0
Play Offs
Grupa 2 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos-SP 3 1 2 0 3:1 5
2 Indep. Santa Fe 3 1 1 1 3:2 4
3 The Strongest 3 1 1 1 2:2 4
4 Sporting Cristal 3 0 2 1 1:4 2
Play Offs
Grupa 3 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 River Plate 3 3 0 0 9:4 9
2 Indep. Medellin 4 2 0 2 5:5 6
3 Emelec 3 1 0 2 2:3 3
4 FBC Melgar 4 1 0 3 4:8 3
Play Offs
Grupa 4 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atlético-PR 4 2 1 1 6:5 7
2 Flamengo-RJ 4 2 0 2 7:4 6
3 Universidad Católica 4 1 2 1 5:5 5
4 San Lorenzo 4 1 1 2 3:7 4
Play Offs
Grupa 5 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 4 3 1 0 8:5 10
2 Jorge Wilstermann 4 2 0 2 9:6 6
3 Atlético Tucumán 4 1 1 2 5:6 4
4 Penarol 4 1 0 3 8:13 3
Play Offs
Grupa 6 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Godoy Cruz 4 3 1 0 8:3 10
2 Atletico Mineiro-MG 4 2 1 1 8:4 7
3 Libertad 4 1 1 2 5:7 4
4 Sports Boys Warnes 4 0 1 3 6:13 1
Play Offs
Grupa 7 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Lanus 4 2 1 1 9:3 7
2 Nacional (URU) 4 2 1 1 5:2 7
3 Chapecoense-SC 4 1 1 2 4:8 4
4 Zulia 4 1 1 2 3:8 4
Play Offs
Grupa 8 - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Gremio-RS 4 3 1 0 10:4 10
2 Guarani 4 2 1 1 6:6 7
3 Deportes Iquique 4 2 0 2 10:8 6
4 Zamora FC 4 0 0 4 5:13 0
Play Offs

OSTATNIE DYSKUSJE

videostar.pl
ok
26.03.2017 / ~konrad /
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
lechia!!!!!!!!!!!
05.03.2017 / ~macinka /
Ekstraklasa TV
Chce obejrzeć mecz Cracovia - Arka
04.03.2017 / ~Tadek /
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Jak obejrzeć mecz w smarowanie pomocy chodzi o mecz legi dzieki
03.03.2017 / ~Lorente /
Korona Kielce - Górnik Łęczna
ok ok
03.03.2017 / ~mariusz /