Piłka nożna na żywo

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.01 17:00
Gabon - Burkina Faso (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
18.01 17:30
US Sassuolo - Cesena Calcio (Piłka nożna,Coppa Italia)
18.01 19:15
Alcorcón - Deportivo Alavés (Piłka nożna,Puchar Króla)
18.01 20:00
FC Nantes - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
18.01 20:00
FC Nantes - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
18.01 20:00
Kamerun - Gwinea Bissau (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
18.01 20:45
Plymouth Argyle - Liverpool FC (Piłka nożna,FA Cup)
18.01 20:45
Southampton - Norwich City (Piłka nożna,FA Cup)
18.01 21:00
Lazio Rzym - Genoa CFC (Piłka nożna,Coppa Italia)
18.01 21:15
Real Madryt - Celta Vigo (Piłka nożna,Puchar Króla)
19.01 17:00
Algieria - Tunezja (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
19.01 19:15
Atletico Madryt - Eibar (Piłka nożna,Puchar Króla)
19.01 20:00
Senegal - Zimbabwe (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
19.01 21:00
AS Roma - Sampdoria Genua (Piłka nożna,Coppa Italia)
19.01 21:15
Real Sociedad - FC Barcelona (Piłka nożna,Puchar Króla)
20.01 17:00
20.01 20:00
Maroko - Togo (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
20.01 20:30
SC Freiburg - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
20.01 20:45
Las Palmas - Deportivo La Coruna (Piłka nożna,Primera Division)
20.01 20:45
Bastia SC - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

16.01 21:00
Sporting Braga - Tondela (Piłka nożna,Primeira Liga)
16.01 20:45
Malaga - Real Sociedad (Piłka nożna,Primera Division)
16.01 20:45
Torino - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
16.01 20:00
Demokratyczna Republika Konga - Maroko (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
16.01 17:00
Wybrzeże Kości Słoniowej - Togo (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
15.01 21:00
Olympique Marsylia - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
15.01 20:46
AC Fiorentina - Juventus Turyn (Piłka nożna,Serie A)
15.01 20:45
Sevilla FC - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division)
15.01 20:00
Tunezja - Senegal (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
15.01 18:30
Sporting Gijon - Eibar (Piłka nożna,Primera Division)
15.01 18:30
Granada - Osasuna Pampeluna (Piłka nożna,Primera Division)
15.01 17:00
Manchester United - Liverpool FC (Piłka nożna,Premier League)
15.01 17:00
Algieria - Zimbabwe (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
15.01 17:00
SM Caen - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
15.01 16:15
Celta Vigo - Deportivo Alavés (Piłka nożna,Primera Division)
15.01 15:00
Lazio Rzym - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
15.01 15:00
Sampdoria Genua - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
15.01 15:00
US Sassuolo - US Palermo (Piłka nożna,Serie A)
15.01 15:00
SSC Napoli - Pescara Calcio (Piłka nożna,Serie A)
15.01 15:00
Udinese - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
KOMENTARZE
0

OSTATNIE DYSKUSJE

PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki
dobrze
16.11.2016 / ~kruk /
Polsat
Dzisiaj bez alkoholu
11.11.2016 / ~JACEK /
Polska - Armenia
Ależ były emocje!!! Ważne że Polska wygrała!!
11.10.2016 / ~Marco /
Carl Zeiss Jena - Carl Zeiss Jena
Hmm a nie powinno być jakiejś wzmianki i Bayernie? W tytule? W treści pomiędzy kim a kim jest mecz? A w odpowiedzi komu kibicujesz chciałoby się zaznaczyć bayern ale chyba ktoś jest jednostronny i widać komu kibicuje :p
19.08.2016 / ~Kar /