WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Piłka nożna na żywo

NADCHODZĄCE ZAKOŃCZONE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.07 00:00
Juventus Turyn - FC Barcelona (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
23.0700:00
23.07 02:00
PSG - Tottenham (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
23.0702:00
23.07 13:00
Aston Villa - MSV Duisburg (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0713:00
23.07 14:00
Malaga - Hertha Berlin (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0714:00
23.07 15:30
Wisła Płock - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
23.0715:30
23.07 18:00
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
23.0718:00
23.07 18:00
Szkocja - Portugalia (kobiety) (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy
23.0718:00
23.07 20:45
Anglia - Hiszpania (kobiety) (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy
23.0720:45
23.07 21:30
Vitória Guimarães - FC Porto (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0721:30
23.07 23:00
Real Madryt - Manchester United (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
23.0723:00
24.07 13:55
Inter Mediolan - Olympique Lyon (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
24.0713:55
24.07 18:00
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
24.0718:00

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

21.07 20:45
Niemcy - Włochy (kobiety) (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy
21.0720:45
21.07 20:30
Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0720:30
21.07 18:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0718:00
21.07 18:00
Szwecja - Rosja (kobiety) (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy
21.0718:00
21.07 13:00
Inter Mediolan - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
21.0713:00
21.07 04:00
Manchester United - Manchester City (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
21.0704:00
20.07 20:45
Široki Brijeg - Aberdeen FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0720:45
20.07 20:45
Holandia - Dania (kobiety) (Piłka nożna,Mistrzostwa Europy)
Piłka nożna,Mistrzostwa Europy
20.0720:45
20.07 20:30
Jagiellonia Białystok - Qabala (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0720:30
20.07 20:30
Lech Poznań - FK Haugesund (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0720:30
20.07 20:00
Panathinaikos AO - AZ Alkmaar (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
20.0720:00
20.07 20:00
Sparta Praga - Vitesse Arnhem (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
20.0720:00
20.07 20:00
West Ham United - Fulham (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
20.0720:00
20.07 19:30
Galatasaray Stambuł - Östersunds FK (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0719:30
20.07 19:30
FC Utrecht - Valletta FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0719:30
20.07 19:00
Lewski Sofia - Hajduk Split (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0719:00
20.07 19:00
FC Midtjylland - Ferencváros (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0719:00
20.07 19:00
AEK Larnaka - Cork City (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0719:00
20.07 18:30
Dynamo Brest - Rheindorf Altach (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0718:30
20.07 18:00
Vaasan Palloseura - Brøndby IF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0718:00

OPINIE I KOMENTARZE

10.02.2017 / ~ Miroslaw /
brawo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 2 0 0 3:1 6
2 Arka Gdynia 2 1 1 0 2:0 4
3 Górnik Zabrze 1 1 0 0 3:1 3
4 Lechia Gdańsk 1 1 0 0 2:0 3
5 Jagiellonia 1 1 0 0 1:0 3
6 KGHM Zagłębie Lubin 1 1 0 0 1:0 3
7 Sandecja Nowy Sącz 2 0 2 0 0:0 2
8 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
9 Piast Gliwice 1 0 1 0 1:1 1
10 Lech Poznań 1 0 1 0 0:0 1
11 Pogoń Szczecin 1 0 0 1 1:2 0
12 Korona Kielce 1 0 0 1 0:1 0
13 Legia Warszawa 1 0 0 1 1:3 0
14 Bruk-Bet Nieciecza 2 0 0 2 0:2 0
15 Śląsk Wrocław 1 0 0 1 0:2 0
16 Wisła Płock 1 0 0 1 0:2 0
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok
BKS Jagiellonia !
28.05.2017 / ~Wojtek /
Korona Kielce - Legia Warszawa
gdzie mecz
28.05.2017 / ~Zbyszek /
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Zajebiste
17.05.2017 / ~bartek /
Ipla.tv
Dlaczego wybrano do komentowania finału tenisa w Monte Carlo tą kobietę,która bez przerwy nap....la jakieś historie podczas rozgrywania piłki i nie pozwala widzom skupić się na grze.Ludzie oglądający tenis mają zielone pojęcie o tej grze i nie są przedszkolakami
23.04.2017 / ~Jacek /
Złoty Kask
zuzel zloty kask z.gura
20.04.2017 / ~jan /