Piłka nożna na żywo

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.09 20:45
CSKA Moskwa - Tottenham (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.09 20:45
FC Kopenhaga - Club Brugge (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.09 20:45
Sporting Lizbona - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.09 20:45
AS Monaco - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.09 20:45
Leicester City - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.09 20:45
Dynamo Zagrzeb - Juventus Turyn (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.09 20:45
Sevilla FC - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
27.09 20:45
Borussia Dortmund - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
28.09 20:45
Arsenal Londyn - FC Basel (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
28.09 20:45
Borussia M'gladbach - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
28.09 20:45
Besiktas JK - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
28.09 20:45
Celtic Glasgow - Manchester City (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
28.09 20:45
FK Rostów - PSV Eindhoven (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
28.09 20:45
SSC Napoli - Benfica Lizbona (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
28.09 20:45
FK Ludogorec Razgard - PSG (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
28.09 20:45
Atletico Madryt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów )
29.09 17:00
FK Astana - BSC Young Boys (Piłka nożna,Liga Europy )
29.09 17:00
Qabala - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Liga Europy )
29.09 19:00
Ajax Amsterdam - Standard Liège (Piłka nożna,Liga Europy )
29.09 19:00
Celta Vigo - Panathinaikos AO (Piłka nożna,Liga Europy )

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

25.09 20:45
Espanyol Barcelona - Celta Vigo (Piłka nożna,Primera Division )
25.09 20:45
AC Fiorentina - AC Milan (Piłka nożna,Serie A )
25.09 20:45
Olympique Marsylia - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1 )
25.09 18:30
Villarreal CF - Osasuna Pampeluna (Piłka nożna,Primera Division )
25.09 18:00
Lech Poznań - Arka Gdynia (Piłka nożna,Ekstraklasa )
25.09 17:30
FC Köln - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga )
25.09 17:00
West Ham United - Southampton (Piłka nożna,Premier League )
25.09 17:00
AS Nancy - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1 )
25.09 16:15
Atletico Madryt - Deportivo La Coruna (Piłka nożna,Primera Division )
25.09 15:30
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa )
25.09 15:30
25.09 15:00
Genoa CFC - Pescara Calcio (Piłka nożna,Serie A )
25.09 15:00
Inter Mediolan - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A )
25.09 15:00
Lazio Rzym - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A )
25.09 15:00
US Sassuolo - Udinese (Piłka nożna,Serie A )
25.09 15:00
AS Saint-Etienne - OSC Lille (Piłka nożna,Ligue 1 )
25.09 13:30
TSV 1860 Monachium - Hannover 96 (Piłka nożna,2. Bundesliga )
25.09 12:30
Torino - AS Roma (Piłka nożna,Serie A )
25.09 12:00
Leganés - Valencia CF (Piłka nożna,Primera Division )
24.09 20:45
Las Palmas - Real Madryt (Piłka nożna,Primera Division )
KOMENTARZE
0
Piłka nożna - Ekstraklasa
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 10 7 1 2 21:7 22
2 Lechia Gdańsk 10 7 1 2 16:10 22
3 Bruk-Bet Nieciecza 10 6 2 2 12:12 20
4 KGHM Zagłębie Lubin 10 4 5 1 15:7 17
5 Arka Gdynia 10 5 2 3 14:9 17
6 Wisła Płock 10 4 3 3 13:11 15
7 Korona Kielce 10 4 2 4 13:17 14
8 KKS Lech Poznań 10 3 3 4 9:12 12
9 Ruch Chorzów 10 3 2 5 11:18 11
10 Cracovia 10 2 4 4 13:12 10
11 Pogoń Szczecin 10 2 4 4 13:13 10
12 Górnik Łęczna 10 2 4 4 12:12 10
13 Śląsk Wrocław 9 2 4 3 8:9 10
14 Legia Warszawa 10 2 4 4 10:12 10
15 GKS Piast Gliwice 9 1 4 4 7:15 7
16 Wisła Kraków 10 2 1 7 8:19 7
Championship Round
Relegation Round

OSTATNIE DYSKUSJE

VIVE Tauron Kielce - Al Sadd SC
gdzie mozna cos zobaczyc //?
08.09.2016 / ~ZBIGNIEW /
Meksyk - Argentyna
Jaki wynik?
25.07.2016 / ~F40 /