Liga Mistrzów na żywo

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

07.12 20:30
Avellino - Mega Leks (Koszykówka,Liga Mistrzów)
07.12 20:30
Strasbourg IG - Juventus Utena (Koszykówka,Liga Mistrzów)
07.12 20:30
Iberostar Tenerife - BC Cibona (Koszykówka,Liga Mistrzów)
07.12 20:00
Aris Saloniki - Helios Domzale (Koszykówka,Liga Mistrzów)
07.12 20:00
EWE Baskets Oldenburg - BC Ventspils (Koszykówka,Liga Mistrzów)
07.12 18:00
Banvit BK - Ironi Nahariya (Koszykówka,Liga Mistrzów)
07.12 18:00
Besiktas JK - Proximus Spirou (Koszykówka,Liga Mistrzów)
07.12 18:00
Szolnoki Olaj - AEK Ateny (Koszykówka,Liga Mistrzów)
07.12 18:00
Stelmet Zielona Góra - Dinamo Sassari (Koszykówka,Liga Mistrzów)
07.12 16:30
Proton SARATOV - Chimik Jużne (Koszykówka,Liga Mistrzów)
06.12 20:30
Lyon-Villeurbanne - Openjobmetis Varese (Koszykówka,Liga Mistrzów)
06.12 20:30
06.12 20:00
Fraport Skyliners Frankfurt - AS Monaco (Koszykówka,Liga Mistrzów)
06.12 20:00
PAOK BC - Rosa Radom (Koszykówka,Liga Mistrzów)
06.12 18:30
Maccabi R. Lez - Kataja Basket (Koszykówka,Liga Mistrzów)
06.12 18:30
CEZ Nymburk - Bakken Bears (Koszykówka,Liga Mistrzów)
06.12 18:30
Telenet Oostende - KK Mornar (Koszykówka,Liga Mistrzów)
06.12 18:00
BC Neptunas - Muratbey Usak Sportif (Koszykówka,Liga Mistrzów)
06.12 18:00
Partizan Belgrad - MHP Riesen Ludwigsburg (Koszykówka,Liga Mistrzów)
06.12 18:00
Pinar Karsiyaka - CSM CSU Oradea (Koszykówka,Liga Mistrzów)
KOMENTARZE
0
Koszykówka - Liga Mistrzów
Grupa A - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 AS Monaco 8 7 1 582:502 15
2 Banvit 8 7 1 645:570 15
3 Nymburk 8 5 3 643:569 13
4 Aris 8 5 3 600:538 13
5 Ironi Nahariya 8 3 5 571:588 11
6 Skyliners Frankfurt 8 3 5 516:558 11
7 Helios Suns 8 1 7 466:534 9
8 Bakken Bears 8 1 7 533:697 9
Promotion Play-off
Grupa B - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Le Mans 8 6 1 600:526 14
2 Umana Reyer Venezia 8 6 2 606:545 14
3 Pinar Karsiyaka 8 5 3 579:553 13
4 Avtodor Saratov 8 4 4 712:688 12
5 Joensuun Kataja 8 3 4 627:650 12
6 Maccabi R. LeZion 8 3 5 566:591 11
7 CSM Oradea 8 3 5 537:587 11
8 Khimik Yuzhny 8 1 7 527:614 9
Promotion Play-off
Grupa C - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Neptūnas 8 7 1 604:535 15
2 Lyon-Villeurbanne 8 6 2 632:574 14
3 Oldenburg 8 4 3 579:558 13
4 PAOK 8 3 3 575:564 12
5 Ventspils 8 3 4 598:586 11
6 Rosa Radom 8 1 4 556:602 11
7 Usak Sportif 8 2 5 572:593 10
8 Varese 8 2 6 551:655 10
Promotion Play-off
Grupa D - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Iberostar Tenerife 8 6 1 664:539 14
2 Avellino 8 6 2 633:578 14
3 Strasbourg IG 8 4 2 632:568 13
4 Juventus 8 5 3 625:639 13
5 Telenet Oostende 8 4 4 570:557 12
6 Mega Leks 8 2 6 568:625 10
7 KK Cibona 8 1 6 638:702 10
8 Mornar Bar 8 2 6 552:674 10
Promotion Play-off
Grupa E - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Besiktas 8 7 1 657:584 15
2 AEK Athens 8 5 3 650:560 13
3 Ludwigsburg 8 5 2 652:586 13
4 Stelmet Zielona Góra 8 4 4 575:589 12
5 KK Partizan 8 3 3 579:597 12
6 Sassari 8 2 5 618:619 11
7 Spirou Charleroi 8 3 5 601:645 11
8 Szolnoki Olaj 8 1 7 521:673 9
Promotion Play-off
Qualification - 1st Round
M Z P B Pkt
1 U BT Cluj-Napoca 2 2 0 145:106 4
2 Tsmokі Minsk 2 2 0 146:122 4
3 Juventus 2 2 0 160:140 4
4 CSM Oradea 2 2 0 144:131 4
5 Joensuun Kataja 2 1 1 156:124 3
6 Mornar Bar 2 1 1 152:131 3
7 Varese 2 1 1 145:144 3
8 Benfica Lisboa 2 1 1 144:145 3
9 Igokea 2 1 1 131:152 3
10 Södertelje 2 1 1 124:156 3
11 Tartu Rock 2 1 0 141:133 2
12 BC Prievidza 2 0 2 131:144 2
13 FC Porto 2 0 2 140:160 2
14 Rilski Sportist 2 0 2 122:146 2
15 AEK Larnaca 2 0 2 106:145 2
16 Donar Groningen 2 0 1 133:141 1
17 Bakken Bears 0 0 0 0:0 0
18 Sassari 0 0 0 0:0 0

OSTATNIE DYSKUSJE

PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki
dobrze
16.11.2016 / ~kruk /
Polsat
Dzisiaj bez alkoholu
11.11.2016 / ~JACEK /
Polska - Armenia
Ależ były emocje!!! Ważne że Polska wygrała!!
11.10.2016 / ~Marco /
Carl Zeiss Jena - Carl Zeiss Jena
Hmm a nie powinno być jakiejś wzmianki i Bayernie? W tytule? W treści pomiędzy kim a kim jest mecz? A w odpowiedzi komu kibicujesz chciałoby się zaznaczyć bayern ale chyba ktoś jest jednostronny i widać komu kibicuje :p
19.08.2016 / ~Kar /