FIBA Europe Cup na żywo

POPRZEDNIE TRANSMISJE ONLINE

18.12 18:30
KK Cibona - Energia Rovinari (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
16.12 20:30
FoxTown Cantu - BC Enisey (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
16.12 20:30
Pallacanestro Varese - Tsmoki-Minsk (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
16.12 20:00
ASVEL Basket - Kataja Basket (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
16.12 19:00
Güssing Knights - AEK BC (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
16.12 19:00
Telenet Oostende - Boras Basket (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
16.12 18:30
KK Krka - Maccabi R. Lez (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
16.12 18:15
Bakken Bears - Khimik Yuzhny (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
16.12 17:45
Turk Telekom - Śląsk Wrocław (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
16.12 00:00
CEZ Nymburk - BK Ventspils (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
16.12 00:00
CEZ Nymburk - BK Ventspils (Koszykówka,FIBA Europe Cup )
KOMENTARZE
0
Koszykówka - FIBA Europe Cup
Grupa A - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Lyon-Villeurbanne 6 5 1 514:416 11
2 Belfius Mons Hainaut 6 3 3 489:468 9
3 Groningen 6 2 4 414:477 8
4 Körmend 6 2 4 443:499 8
Promotion
Grupa B - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Antwerp Giants 6 6 0 499:428 12
2 Cibona Zagreb 6 3 3 453:473 9
3 Benfica Lisboa 6 2 4 467:447 8
4 Soproni KC 6 1 5 409:480 7
Promotion
Grupa C - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Base Oostende 6 4 2 473:438 10
2 Varese 6 3 3 493:459 9
3 Södertelje 6 3 3 438:439 9
4 Szombathely 6 2 4 415:483 8
Promotion
Grupa D - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Chalon/Saône 6 5 1 530:438 11
2 Güssing Knights 6 3 3 470:478 9
3 Den Bosch 6 2 4 421:449 8
4 Zlatorog Lasko 6 2 4 430:486 8
Promotion
Grupa E - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 STB Le Havre 6 4 2 455:431 10
2 Cantù 6 3 3 502:484 9
3 Borås Basket 6 3 3 492:504 9
4 Kapfenberg Bulls 6 2 4 457:487 8
Promotion
Grupa F - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Bakken Bears 6 6 0 485:398 12
2 Nymburk 6 4 2 543:375 10
3 Šentjur 6 2 4 440:452 8
4 Hibernia 6 0 6 345:588 6
Promotion
Grupa G - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Skyliners Frankfurt 6 6 0 444:385 12
2 Krka 6 3 2 459:423 10
3 FC Porto 6 2 3 431:426 8
4 Leiden 6 0 6 351:451 6
Promotion
Grupa H - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Maccabi R. LeZion 6 4 2 457:433 10
2 Enisey Krasnoyarsk 6 4 1 463:452 10
3 Lukoil Academic 6 3 2 458:465 10
4 Kalev/Cramo Tallinn 6 0 6 457:485 6
Promotion
Grupa I - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Ventspils 6 6 0 522:446 12
2 Pieno Žvaigždės 6 3 3 483:495 9
3 PGE Turów Zgorzelec 6 2 3 454:489 8
4 KK Helios Domžale 6 0 5 429:458 7
Promotion
Grupa J - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Turk Telekom 6 6 0 555:424 12
2 Rosa Radom 6 4 2 505:445 10
3 Kumanovo 6 1 5 464:516 7
4 KTP Basket 6 1 5 428:567 7
Promotion
Grupa K - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Energia Târgu Jiu 6 5 1 495:448 11
2 AEK Larnaca 6 3 3 498:462 9
3 Astana Tigers 6 2 4 458:498 8
4 Prishtina 6 2 4 445:488 8
Promotion
Grupa L - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Khimik Yuzhny 6 5 0 482:396 12
2 Tartu Rock 6 3 3 417:412 9
3 Juventus 6 3 2 484:437 9
4 Etha Encomi 6 0 6 377:515 6
Promotion
Grupa M - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Gaziantep 6 4 2 466:396 10
2 WKS Śląsk Wrocław 6 4 2 448:462 10
3 Siauliai 6 3 3 508:489 9
4 Inter Bratislava 6 1 5 470:545 7
Promotion
Grupa N - Preliminary Round
M Z P B Pkt
1 Tsmokі Minsk 6 5 1 548:486 11
2 Joensuun Kataja 6 4 2 519:486 10
3 Rilski Sportist 6 2 4 502:537 8
4 MBK Komarno 6 1 5 460:520 7
Promotion
Grupa O - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Lyon-Villeurbanne 6 5 1 474:407 11
2 Maccabi R. LeZion 6 4 2 502:462 10
3 Krka 6 2 4 409:469 8
4 Joensuun Kataja 6 1 5 472:519 7
Promotion Play-off
Grupa P - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Ventspils 6 4 2 457:448 10
2 Antwerp Giants 6 4 2 463:474 10
3 Nymburk 6 3 3 467:428 9
4 Lukoil Academic 6 1 5 421:458 7
Promotion Play-off
Grupa Q - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Turk Telekom 6 5 1 525:419 11
2 Base Oostende 6 5 1 489:435 11
3 Borås Basket 6 2 4 478:545 8
4 WKS Śląsk Wrocław 6 0 6 399:492 6
Promotion Play-off
Grupa R - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Chalon/Saône 6 5 1 540:493 11
2 Enisey Krasnoyarsk 6 3 2 534:518 9
3 Cantù 6 2 3 525:524 9
4 Tartu Rock 6 1 5 444:508 7
Promotion Play-off
Grupa S - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Energia Târgu Jiu 6 3 1 509:498 9
2 Cibona Zagreb 6 2 1 550:552 9
3 Pieno Žvaigždės 6 1 3 536:539 9
4 STB Le Havre 6 2 3 516:522 9
Promotion Play-off
Grupa T - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Juventus 6 3 2 494:430 10
2 Khimik Yuzhny 6 4 1 449:424 10
3 Belfius Mons Hainaut 6 2 3 469:461 9
4 Bakken Bears 6 1 4 414:511 7
Promotion Play-off
Grupa U - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Skyliners Frankfurt 6 6 0 518:409 12
2 Gaziantep 6 3 3 440:427 9
3 Södertelje 6 2 4 442:496 8
4 Rosa Radom 6 1 5 409:477 7
Promotion Play-off
Group V - Faza grupowa
M Z P B Pkt
1 Varese 6 5 1 480:436 11
2 AEK Larnaca 6 3 3 422:416 9
3 Tsmokі Minsk 6 3 3 486:488 9
4 Güssing Knights 6 1 5 427:475 7
Promotion Play-off

OSTATNIE DYSKUSJE

VIVE Tauron Kielce - Al Sadd SC
gdzie mozna cos zobaczyc //?
08.09.2016 / ~ZBIGNIEW /
Meksyk - Argentyna
Jaki wynik?
25.07.2016 / ~F40 /