Polska - Irlandia na żywo

Data meczu: 19.11.2013, godz. 20:45
Miejsce spotkania: Poznań
Dyscyplina: Piłka Nożna
Rozgrywki: Pozostałe
Transmisja w TV: TVP1,
Polsat Sport
Transmisja w internecie: sport.tvp.pl, ipla.tv

KOMU KIBICUJESZ?

Polska
Irlandia
razem głosów:

To będzie drugi mecz reprezentacji pod wodzą Adama Nawałki. Biało-czerwoni tym razem zagrają z Irlandią, która w czerwcu ubiegłego roku wystąpiła na mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie. Wtedy drużyna była na fali i wyglądała przyzwoicie, ale od tamtej pory wiele się zmieniło - na gorsze. W tym roku oba zespoły zmierzyły się już ze sobą w lutym. Niestety, nasi zawodnicy przegrali 0:2. Jak będzie w Poznaniu?

 

Biało-czerwoni ostatnio kompletnie rozczarowali, dlatego też trener Nawałka zdecydował się na kilka istotnych zmian w składzie (pecha ma Dawid Nowak, który ponownie doznał kontuzji). Czy to pomoże naszej drużynie? Teoretycznie wszyscy są niezadowoleni z postawy w starciu ze Słowacją, ale już od kilku lat nasza reprezentacja gra poniżej oczekiwań i nie potrafi wykorzystać Roberta Lewandowskiego. Ten bowiem nie nadaje się do roli samodzielnego strzelca, lecz jest egzekutorem - on tylko wymierza karę.

 

Irlandia to już nie jest taka mocna ekipa jak wcześniej. Zresztą nie bez powodu odszedł z tego zespołu trener Giovanni Trapattoni. Niemniej jednak nie można ich lekceważyć, bo dla nas ostatnio każdy rywal jest groźny. Wyjazdy może i nie są najmocniejszą stroną Irlandczyków, ale w Poznaniu de facto wszystko będzie możliwe. Także i zwycięstwo gości, bo przecież już raz w tym roku nas pokonali.

TRANSMISJA W TV

Transmisja od godz. 20.40.

TRANSMISJA W INTERNECIE

Transmisja od godz. 20.40.

KOMENTARZE
1
19.11.2013 / ~ norbert /
norbert