Grand Prix Singapuru na żywo

Data meczu: 22.09.2013, godz. 14:00
Miejsce spotkania: Singapur
Dyscyplina: F1
Transmisja w TV: Polsat
Transmisja w internecie: brak

Azja po Europie

 

Po raz szósty tor Marina Bay Street Circuit będzie gościł najszybszych kierowców świata. Wyścig o Grand Prix Singapuru to 13. tegoroczna eliminacja mistrzostw Formuły 1.

 

Przed dwoma tygodniami zespoły F1 na dobre pożegnały Europę na włoskiej Monzy. Ostatnie siedem startów zaplanowano na trzech innych kontynentach: pięć w Azji - oprócz Singapuru w Korei Płd., Japonii, Indiach oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich (GP Abu Zabi), a także po jednym w Ameryce Północnej (GP USA) i Południowej (GP Brazylii). W klasyfikacji najlepszych kierowców prowadzi Sebastian Vettel (222 pkt), przed Fernando Alonso (169 pkt) i Lewisem Hamiltonem (141 pkt). W zestawieniu konstruktorów na czele znajduje się Red Bull Racing (352 pkt). Za jego plecami plasuje się Ferrari (248 pkt) i Mercedes (245 pkt). Wyścig będzie można zobaczyć w otwartym Polsacie.

 

TRANSMISJA W TV

Studio w Polsacie rozpcznie się o godzinie 13:40.

TRANSMISJA W INTERNECIE

Brak informacji o legalnej transmisji online z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie w internecie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

KOMENTARZE
0