Górnik Zabrze - Cracovia Kraków na żywo

Data meczu: 28.10.2013, godz. 18:00
Miejsce spotkania: Zabrze
Dyscyplina: Piłka Nożna
Rozgrywki: Ekstraklasa
Transmisja w TV: Eurosport 2,
Canal+ Family
Transmisja w internecie: brak

KOMU KIBICUJESZ?

Górnik Zabrze
Cracovia Kraków
razem głosów:

Górnik nie przestaje zaskakiwać i wygrywać. Drużyna Adama Nawałki jest na najlepszej drodze, aby w sezonie 2013/14 T-Mobile Ekstraklasy realnie włączyć się do walki o medale. Zabrzan czeka jednak jeszcze wiele egzaminów - najbliższy, z Cracovią, też będzie wymagający, bo przeciwnik notuje solidne wyniki i - jako jeden z nielicznych zespołów w Polsce - potrafi dobrze rozgrywać akcje pozycyjne.

 

Zabrzanie mają już na swoim koncie cztery zwycięstwa z rzędu i wciąż spisują się znakomicie. Tyle że w tym starciu Górnik zagra bez ważnego zawodnika - za czerwoną kartkę pauzuje Prejuce Nakoulma, który w tym sezonie strzelił sześć goli. Bez niego gospodarze będą wyglądać nieco słabiej w ofensywie, ale atut w postaci gry przed własną publicznością może odegrać kluczowe znaczenie.

 

Cracovia jest objawieniem rozgrywek. Zawodnicy Wojciecha Stawowego też ostatnio kroczą od wygranej do wygranej. Krakowianie triumfowali w ostatnich trzech spotkaniach i są już naprawdę wysoko w T-Mobile Ekstraklasie. Beniaminek jest charakterny, ma - o czym wspomnieliśmy wcześniej - dobry styl i potrafi zepchnąć przeciwnika do defensywy. Na wyjazdach wiedzie mu się nieźle, ale czy zdoła zatrzymać Górnika?

TRANSMISJA W TV

Transmisja meczu w Canal+ Family od godz. 17.40, w Eurosporcie 2 od godz. 18.

TRANSMISJA W INTERNECIE

Brak informacji o legalnej transmisji online z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie w internecie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

KOMENTARZE
0