Borussia Dortmund - Real Madryt na żywo

Data meczu: 08.04.2014, godz. 20:45
Miejsce spotkania: Dortmund
Dyscyplina: Piłka Nożna
Rozgrywki: Liga Mistrzów
Transmisja w TV: Canal+ Sport
Transmisja w internecie: brak

KOMU KIBICUJESZ?

Borussia Dortmund
Real Madryt
razem głosów:

Czy to będzie rewanż za ubiegłoroczny półfinał Ligi Mistrzów? Wtedy Borussia Dortmund spisała się kapitalnie i wyeliminowała Real Madryt, a koncertowe zawody zaliczył Robert Lewandowski. Wicemistrzowie Niemiec są jednak w tej edycji znacznie słabsi, a Królewscy grają zdecydowanie lepiej.

 

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - Real jest już jedną nogą w półfinale. Tylko kataklizm, nagły wstrząs i załamanie formy mogłoby sprawić, że zespół Carla Ancelottiego pożegnałby się z Ligą Mistrzów. Zawodnicy z Madrytu wypracowali sobie bezpieczną zaliczkę (wygrali pierwszy mecz 3:0) i pozostaje im jedynie przypieczętować awans. Biorąc pod uwagę ich ostatnią formę oraz ogromne możliwości, to nie powinno być trudne zadanie.

 

Borussia nie powiedziała wprawdzie jeszcze ostatniego słowa, ale czy ktokolwiek wierzy w tę drużynę? Do składu wraca Robert Lewandowski, ale wicemistrzowie Niemiec w tej edycji są po prostu znacznie słabsi. I nie chodzi tylko o aktualną dyspozycję, lecz przede wszystkim o kadrę. Ta też nie jest tak silna jak przed rokiem, gdy zespół z Dortmundu znokautował u siebie Real 4:1. Wątpliwe, aby scenariusz się powtórzył, bo na to może nie pozwolić wicemistrz Hiszpanii.

 

Jedno, co wydaje się pewne, to to, że zapewne padnie sporo goli. W bezpośrednich meczach tych zespołów padają przynajmniej dwa. Jak będzie w rewanżowej konfrontacji?

TRANSMISJA W TV

Transmisja w Canal+ Sport od godz. 20.40.

TRANSMISJA W INTERNECIE

Brak informacji o legalnej transmisji online z tego spotkania. Jeżeli wiesz gdzie w internecie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.

KOMENTARZE
0